Na dowolny instrument z naszej oferty (gitara, bas, klawisze, perkusja, skrzypce, wokal) można wybrać kurs pełny (dla pasjonatów, ludzi szukających rozwoju), oraz kurs praktyczny (dla hobbystów nie mających zbyt wiele czasu), proponujemy:

Kursy

Praktyczny

212 zł/miesiąc
Stacjonarnie: 2 lekcje grupowe tygodniowo Online: 1 lekcja ind./tydz. (40 min)

Pełny

314 zł/miesiąc
Stacjonarnie: 4 lekcje grupowe tygodniowo Online: 3 lekcje w tyg. (2 gr. + 1 ind.)

Teorii

Online i stacjonarnie: Wszystkie instrumenty. 2 lekcje grupowe tygodniowo

Dla dzieci

Wiek: 5-8 lat tylko stacjonarnie

*Lekcja indywidualna poza kursem: 45 min – 97 zł.

Ile to jest godzin?

Jest to średnia stawka za miesiące od września do czerwca. Niekiedy w miesiącu wypada 5 tygodni zajęć (x4 godziny), a czasem bywają 2 tygodnie (x4 godz.), średnia z 10 miesięcy to 3,5 tyg. roboczego/miesiąc i za tyle się płaci. Rok szkolny ma 38 tygodni pracujących, a 35 tyg. (x4 godz) powinno się odbyć (reszta przewidziana jest na nadzwyczajne święta i jedno zwolnienie lekarskie w semestrze). Zatem pełen kurs to średnio aż 14 (!) lekcji miesięcznie. W przypadku braku możliwości pracy w grupach zamiast 2×45 zajęć grupowych może być 60 minutowa lekcja w duecie, albo 40-minutowa indywidualna.

Gwarancja jakości

Jeśli ktoś znajdzie taniej jakiekolwiek legalne lekcje obejmujące poziomem ten sam (oparty na standardach akademickich muzyki rozrywkowej) zakres podstawy programowej pełnego kursu, w promieniu 30 km od Ostrzeszowa – zwracamy pieniądze! Proszę pamiętać, że tanio przeważnie nie znaczy dobrze, a czasu uczenia się nie można cofnąć.

Rabaty

• dwie osoby na jednej umowie np. ojciec i syn, albo brat i siostra (tylko pełen kurs) – 50% dla drugiej osoby (czyli dwa kursy w cenie półtora).
  • inne przypadki rozpatrywane są indywidualnie
  • w przypadku przyprowadzenia do szkoły ucznia z polecenia na kurs pełny w naszej szkole przysługuje rabat w wysokości 25 zł/mies. (ok. jeden miesiąc gratis w roku) przez okres w jakim polecony uczeń uczęszcza na lekcje.

Zmiana ceny kursu – kiedy?

Na początku roku szkolnego ustalany jest nowy cennik obowiązujący w danym roku, podawany do wiadomości na spotkaniu organizacyjnym w pierwszych dniach września. Wzrost jest zależny od rosnących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w danym roku (tzw. wskaźnik waloryzacji wynikający ze wzrostu stopy inflacji oraz wzrostu płacy minimalnej).