Nasi nauczyciele

Grono pedagogiczne

Kompozytor, gitarzysta koncertujący na całym świecie solo oraz z zespołem Full-X, zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu Improwizacji Gitarowej (Kielce 2005), laureat Guitar City (2005), autor prostej i efektywnej metody nauki improwizacji (tzw. Metoda Fulary) oraz podręcznika „Zrozumieć Język Muzyki. Teoria Improwizacji” (Absonic 2021), napisał ponad 100 felietonów na temat poszukiwania własnego stylu przez artystów i rozwoju kreatywności dzieci przez naukę muzyki. Jeden z twórców postautentyzmu.

Nauczyciel o dużym doświadczeniu, multiinstrumentalista, gra i nagrywa na gitarze, basie, perkusji i instrumentach klawiszowych, a także śpiewa. Absolwent Szkoły Zespołów, otrzymał nagrodę muzyk dekady (2010-2020), występował z wieloma zespołami, jest leaderem projektów The Cadence i Independent, prowadzi od ponad 10 lat jam session w ostrzeszowskiej Baszcie oraz w Ostrowie Wielkopolskim w klubie Stara Przepompownia, w czasie którego można zobaczyć wielu naszych uczniów i absolwentów w akcji.

Bartłomiej Jambroży

Gitarzysta, kompozytor, improwizator, ukończył z wyróżnieniem Szkołę Zespołów w Ostrzeszowie, leader duetu Monomoon. W 2019 roku wygrał w konkursie Bielskiej Zadymki Jazzowej udział w prestiżowych warsztatach z Patem Methenym. Jest ekspertem w wykorzystaniu Metody Fulary na gitarze, improwizuje wyłącznie przy jej użyciu.

Absolwentka Szkoły Zespołów, laureatka nagrody wokalistka dekady (2010-2020).

Absolwentka Szkoły Zespołów w klasie skrzypiec. Jako jedna z pierwszych skrzypaczek w naszym regionie gra muzykę improwizowaną. Jej specjalność to praca z małymi dziećmi i młodzieżą szkolną.

Ukończyła akademię muzyczną w klasie altówki. Ma duże doświadczenie jako nauczyciel, znakomicie sprawdza się w nauce gry na skrzypcach dla zaawansowanych, jak i w pracy z dziećmi.

Wszechstronnie wykształcony muzyk, organista, multiinstrumentalista, gra na instrumentach klawiszowych, gitarze basowej, improwizuje.

Przedszkolanka z dużym doświadczeniem, znakomicie dogaduje się z naszymi maluchami, w formie zabawy potrafi przemycić wiedzę z zakresu rytmiki i podstaw muzyki

Krzysztof Marczak

Absolwent Szkoły Zespołów, z wykształcenia realizator dźwięku. Pracuje także jako instruktor gitary w Ostrowskim Domu Kultury.

Paweł Jasiak

Pianista z 20 letnim doświadczeniem, absolwent Szkoły Zespołów, zawodowy muzyk. Laureat nagrody Pianista Dekady.