Na dowolny instrument z naszej oferty (gitara, bas, klawisze, perkusja, skrzypce, wokal) można wybrać kurs pełny (dla pasjonatów, ludzi szukających rozwoju), oraz kurs praktyczny (dla hobbystów nie mających zbyt wiele czasu), proponujemy:

Kursy

Praktyczny

160 zł/miesiąc
2 lekcje grupowe tygodniowo

Pełny

235 zł/miesiąc
4 lekcje grupowe tygodniowo

Teorii

160 zł/miesiąc
Wszystkie instrumenty. 2 lekcje tygodniowo

Dla dzieci

160 zł/miesiąc
Wiek: 5-8 lat

*Lekcja indywidualna poza kursem: 45 min – 75 zł.

 

 

Ile to jest godzin?

Jest to średnia stawka za miesiące od września do czerwca. Niekiedy w miesiącu wypada 5 tygodni zajęć (x4 godziny), a czasem bywają 2 tygodnie (x4 godz.), średnia z 10 miesięcy to 3,5 tyg. roboczego/miesiąc i za tyle się płaci. Rok szkolny ma 38 tygodni pracujących, a 35 tyg. (x4 godz) powinno się odbyć (reszta przewidziana jest na nadzwyczajne święta i jedno zwolnienie lekarskie w semestrze). Zatem pełen kurs to średnio aż 14 (!) lekcji miesięcznie. W przypadku braku możliwości pracy w grupach zamiast 2×45 zajęć grupowych może być 60 minutowa lekcja w duecie, albo 40-minutowa indywidualna.

Gwarancja jakości

Jeśli ktoś znajdzie taniej jakiekolwiek legalne lekcje obejmujące poziomem ten sam (oparty na standardach akademickich muzyki rozrywkowej) zakres podstawy programowej pełnego kursu, w promieniu 30 km od Ostrzeszowa – zwracamy pieniądze! Proszę pamiętać, że tanio przeważnie nie znaczy dobrze, a czasu uczenia się nie można cofnąć.

Rabaty

  • dwie osoby na jednej umowie np. ojciec i syn, albo brat i siostra (tylko pełen kurs) – 330 zł (oszczędzamy 110 zł)
  • inne przypadki rozpatrywane są indywidualnie
  • w przypadku przyprowadzenia do szkoły ucznia z polecenia na kurs pełny w naszej szkole przysługuje rabat w wysokości 20 zł/mies. (jeden miesiąc gratis) przez okres w jakim polecony uczeń uczęszcza na lekcje.

Zmiana ceny kursu – kiedy?

Na początku roku szkolnego ustalany jest nowy cennik obowiązujący w danym roku, podawany do wiadomości na spotkaniu organizacyjnym w pierwszych dniach września. Wzrost jest zależny od rosnących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w danym roku (tzw. wskaźnik waloryzacji wynikający ze wzrostu stopy inflacji oraz wzrostu płacy minimalnej).