Rusza rekrutacja na nowy rok szkolny 2014/15

Rusza rekrutacja na nowy rok szkolny. Podobnie jak w ubiegłych latach można zapisać się na gitarę, bas, instrumenty klawiszowe, perkusję oraz dodatkowo wokal. Zajęcia w wymiarze 4 lekcji w tygodniu będą kosztować 195 zł/miesiąc. Zapisać się można telefonicznie pod nr 604 695 855, e-mailowo: szkola@fulara.com, lub przez tą stronę internetową (w tym celu należy się zarejestrować, potwierdzić emailem aktywację konta, a następnie wypełnić formularz).

W tym roku dodatkowo będzie otwarta muzyczna „zerówka” dla dzieci w wieku 5-7 lat, to kurs przygotowujący do nauki w Szkole Zespołów. Głównym celem jaki sobie wytyczyliśmy na ten wczesny etap pracy z dziećmi to przede wszystkim rozwijanie poczucia rytmu i słuchu w formie „zabaw z muzyką” z wykorzystaniem prostych instrumentów perkusyjnych i melodycznych (m. in. boom boom rurki, instrumenty klawiszowe), normalne instrumenty są zazwyczaj zbyt duże i ciężkie dla takich dzieci. Nie będzie tam tradycyjnych ocen, tylko świadectwo ukończenia. Zajęcia poprowadzi nauczycielka z zawodowym przygotowaniem do pracy z najmłodszymi Monika Smolna, która w zeszłym roku prowadziła pokaz instrumentalny, oraz zagrała z zespołem mini koncert w Przedszkolu Nr 5 w Ostrzeszowie o czym pisaliśmy na łamach Czasu Ostrzeszowskiego w zeszłym roku (na zdjęciu uczniowie Szkoły Zespołów prezentują instrumenty przedszkolakom). Zajęcia będą trwały 2×30 minut, a koszt kursu to 115 zł/miesiąc.