Koniec roku szkolnego 2013/14 – rozdanie świadectw

Przypominam, że w ostatnim tygodniu zajęć z teorii już nie ma, na ostatnich zajęciach praktycznych będzie zadanie wakacyjne, oraz ostatnie egzaminy i rozdanie świadectw. Egzaminy dobiegają końca, w tym roku mamy tylko jednego celującego ucznia, jest nim – Samuel Ślak. Serdecznie gratulujemy!

W środę o 16 – rozdanie świadectw klasa I (normalnych zajęć nie będzie, tylko dostaniecie zadanie na wakacje do przygotowania – nuty + odpytam jeszcze zaległych uczniów którzy mieli coś przygotować na egzamin). Więc przynoszenie gitar (jeśli ktoś ma zdany egzamin) nie będzie konieczne.

O godzinie 17. 30 klasa II – wręczenie świadectw + zadanie na wakacje

W czwartek o 15.45 wręczenie świadectw klasa III i ostatnie egzaminy (zaległe) praktyczne w tym roku szkolnym.

Leave a comment