Rekrutacja 2023/24

Uczymy kreatywnej strony muzyki – nie tylko gry na instrumencie, ale także: kompozycji i improwizacji.

•  Na różnych instrumentach: gitarze, basie, klawiszach, skrzypcach, perkusji, także wokalu
  •  W każdym gatunku muzycznym – uczymy wyłącznie „jądra”, czyli zjawisk muzycznych a nie naleciałości gatunkowych, dzięki temu
    nasi absolwenci wykorzystują umiejętności w skrajnie różnych stylach – od muzyki poważnej do metalu, od hip hopu i elektroniki do bluesa.
  •  Od 2008 roku, w tym od dwóch lat także w trybie online (lekcje na żywo + rejestracja). Mamy uczniów z całej Polski! Wkrótce ich ostatnie nagrania i relacje.
  • Unikalną metodę nauki improwizacji bez użycia skal – wyłącznie składniki akordowe – która po roku (przy nauce od zera) pozwala ogrywać standardy jazzowe, a po trzech latach
    daje kompetencje potrzebne do wykonywania zawodu muzyka. Skale – są np. do szeregów harmonicznych, ale nauki jest dużo mniej.
  • Tzw. Metoda Fulary przyspiesza naukę świadomej improwizacji o ok 5 lat w stosunku do standardowych metod (skala-akord). Nadaje się dla dzieci i do nauki od początku
    ze względu na małą ilość „schematów obrazkowych”.
  • Około połowa naszych absolwentów działa na rynku muzycznym – nagrywa płyty, koncertuje, naucza muzyki, dba o oprawę muzyczną eventów.
  • Jako jedyna polska szkoła muzyczna mamy swój podręcznik wydany w całym kraju („Zrozumieć język muzyki”)

Zapisy i wszelkie informacje: sekretariat – tel. 604 695 855