10 lat Jam Session w Ostrzeszowie – publikacja
W kwartalniku „Ostrzeszowska Kultura” nie tak dawno ukazał się artykuł o Jam Sessions w Ostrzeszowskim „Alchemiku” (dawniej „Baszta”). Jam Session od ponad 10 lat prowadzi nasz znakomity absolwent i nauczyciel Szymon Jeziorny Zapraszamy do poczytania i do udziału w kolejnych edycjach Jam Session. Dumą naszej szkoły jest fakt, że gra tam wielu naszych uczniów, absolwentów i nauczycieli. Poziom Jam Session nieustannie rośnie, cieszą się też one ostatnio coraz większym zainteresowaniem także muzyków spoza Ostrzeszowa. W czasie Jam Session w Ostrzeszowie (a wcześniej w ramach Jam Session ostrzeszowskiego jaZZlotu) gościliśmy m. in: Leszka Cichońskiego Adama Neely (USA) Lau Noah (USA) Krzysztofa Hadrycha Wojtka Pilichowskiego Artura Lesickiego Marka Napiórkowskiego Marka Raduli Jacka Królika Wojtka Stanisza i wielu innych
10 lat Jam Session w Ostrzeszowie – publikacja Dowiedz się więcej »

