Zajęcia hybrydowe

Zgodnie z rozporządzeniem ministra zaczynamy zajęcia hybrydowe. Pierwsza zasada jest taka, że osoby chore, z kaszlem, katarem, gorączką albo przebywające na kwarantannie nie powinny pojawiać się w szkole. W razie wystąpienia tych objawów dopiero na lekcji, będziemy powiadamiać rodziców o konieczności odebrania dzieci ze szkoły. Te osoby mogą brać udział w zajęciach zdalnie. Osoby zdrowe mogą wziąć udział w zajęciach stacjonarnych (zajęcia praktyczne) po podpisaniu stosownego oświadczenia o świadomości związanej z zagrożeniami. Jeśli ktoś czuje, że w jego przypadku nauka zdalna działa dobrze, rekomenduję dobrowolny udział w zdalnych zajęciach (zwłaszcza osoby dorosłe). Pamiętajmy, że jeśli nauczyciel trafi na kwarantannę, to zajęcia będą odbywać się zdalnie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i dezynfekcji rąk.