Warsztaty z Robertem Oleksą

W piątek 19.10.2012 o godzinie 15.15 odbędą się warsztaty z Robertem Oleksą – muzykiem i lekarzem z Poznania. Temat warsztatów to granie podkładów typu walking bass + akordy na przykładzie ćwiczeń z piosenką \”Autumn Leaves\” (w tonacji Gmoll tym razem). Ten temat jest szczególnie ważny dla gitarzystów, basistów i klawiszowców. Robert Oleksa opowie także o tym jak wygląda jam session w poznańskich klubach (jazzowych), jaki jest poziom, jakie gra się utwory itp. Polecam klasom II i III przypomnieć sobie ten utwór przed zajęciami. Gitar nie trzeba brać, ale można, by sobie na sucho przegrać etiudy przy naszym gościu.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, a także osoby chętne spoza szkoły. Nasi uczniowie mają warsztaty za darmo, a ewentualne osoby spoza szkoły płacą 25 pln wstęp.

Tak więc uczniowie klas I-II będą mieli w przyszłym tygodniu 3 spotkania (teoria+praktyka+warsztaty). W pierwszym tygodniu listopada (5.11 – 9.11) – klasy I i II nie będą miały za to zajęć praktycznych.

Zapraszam serdecznie. Warto.

Leave a comment