Rozdanie świadectw

Trzydziestu spośród 80 uczniów w bieżącym roku szkolnym odebrało swoje świadectwa w naszej szkole muzycznej! Niektórzy nie mogli przybyć i odbiorą je później (starsze, pracujące i dojeżdżające z daleka osoby), grupy przedszkolne miały rozdanie wcześniej, ale też od dwóch lat prowadzimy zajęcia ONLINE i mamy już 25 uczniów z Krakowa, Warszawy, Lublina, Wrocławia, a nawet kilku ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii i właśnie wśród nich było najwięcej świadectw z paskiem! Dziękujemy! Tu zachętą do tego, by zamiast w swoim regionie szukać nauczyciela u nas jest fakt, że szkoła uczy tzw. Metody Fulary – najszybszej możliwej metody ogrywania składników akordowych w improwizacji. Zamiast żmudnej nauki skal i arpeggio, mamy sprytny sposób, jak te gamy grać w dużo bardziej muzykalny i inteligentny sposób. Do zobaczenia po wakacjach z nowymi siłami do pracy.