Rekrutacja na nowy rok szkolny 2012/13

Rozpoczęła się rekrutacja na nowy rok szkolny 2012/2013. W przyszłym roku szkolnym czesne będzie wynosić 185 pln (4 godz. lekcyjne w tygodniowo – praktyka + teoria + kształcenie słuchu).

Instrumenty: gitara, bas, klawisze, perkusja, dodatkowo wokal (z instrumentem jakimś) i dla pozostałych instrumentalistów – KURS TEORII MUZYKI (2h tygodniowo 105 pln/mies.).

Zapisy pod nr tel. 604 695 855, e-mailem: szkola@fulara.com, lub też rejestrując się na tej stronie (trzeba poczekać dzień na aktywację konta) – a potem po zalogowaniu wypełniając formularz zgłoszeniowy (z jednego konta po zalogowaniu można zapisać wielu uczniów).

O naszych najlepszych uczniach przeczytacie w kolejnych numerach Czasu Ostrzeszowskiego!