Strona główna Rekrutacja Forum01 Grudzień 2020 12:03

Najnowszy Użytkownik: Malgorzata Domagalska
Oddział w Ostrowie Wielkopolskim
NewsNasza szkoła po raz pierwszy w tym roku otwiera oddział w Ostrowie Wielkopolskim. Zapraszamy na rok szkolny 2019/20. Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 604 695 855. Instrumenty: gitara, perkusja, klawisz, bas, a także kurs teorii muzyki i pełen cykl nauczania. Zajęcia będą odbywać się w jednym z lokali - przy ul. Wolności lub Wrocławskiej.
Zakończenie roku szkolnego i spotkanie w Baszcie
NewsAbsolwentów szkoły (III klasa) oraz promowanych do klasy III zapraszamy jutro na rozdanie świadectw do "Baszty" od godziny 16.30 (kto nie może - proszę przyjść później, będzie tam trochę).

W planach - rozdanie świadectw, wspólne zdjęcie klasowe, lody, oraz debata na temat muzycznych planów, możliwości rozwoju w przyszłości i poszukiwaniu własnego muzycznego stylu.

W tym dniu nieczynny jest główny budynek ZS 2. Zajęcia na warsztatach odbywają się normalnie.

24 maja w piątek nie będzie pana Szymona
NewsW piątek 24 maja nie będzie pana Szymona Jeziornego. Lekcje z tego dnia odbędą się w czerwcu tuż po zakończeniu roku szkolnego. Pozostałe zajęcia tego dnia odbywają się bez zmian.
Sukcesy naszych uczniów w DKS
NewsNasi uczniowie i absolwenci zabłysnęli w konkursie Dni Kultury Szkolnej, w regionie nie mają sobie równych, laureaci pierwszych miejsc w konkursach instrumentalnym i wokalnym, z naszej szkoły:
Zofia Jóźwiak,
Aleksy Ruszkowski,
Krzysztof Marczak,
Maciej Pelka,
Iga Kurzawa!

Gratulacje!

10-23 maja - niektóre zajęcia w innej sali
NewsZajęcia z panem Szymonem Jeziornym - zwłaszcza te, w których gramy na perkusji, mogą być przesunięte do innej sali w dniach 10-23 maja z powodu matur. Godziny i dni zajęć pozostają bez zmian. O szczegóły dotyczące numeru sali proszę pytać pana Szymona.
Długi weekend majowy
NewsW dniach 1-3 maja 2019 nie będzie zajęć dydaktycznych.
Septymole - zapraszamy na koncert
NewsZapraszamy na koncert zespołu, w którym gra dwóch muzyków nagrodzonych w czasie jubileuszu X - lecia naszej szkoły w maju ub. roku. Gra tam nasz absolwent -Daniel Lisek, oraz wokalistka dekady - Aleksandra Danielska.

Wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy!!!
16.04 nie będzie zajęć z p. Bożeną, będą po Świętach
NewsW dniu 16.4 nie będzie zajęć z p. Bożeną Jabłońską z powodu choroby dziecka, będą odrobione po Świętach (termin zostanie wysłany w wiadomości od pani Bożeny).
Wesołych Świąt!
NewsZ okazji nadchodzących Świąt Wielkanonych wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości wszystkim sympatykom i uczniom Szkoły Zespołów życzą nauczyciele. Przerwa świąteczna potrwa od 18.04 (czw) do 23.04 (wt).
Zmiany sal
NewsW związku ze strajkiem jest trochę utrudniony dostęp do sal - zajęcia odbędą się w budynku warsztatów szkolnych (drugi budynek szkoły, za nowym boiskiem), zajęcia z teorii będą w sali 208 (II p.). Godziny bez zmian, zajęcia odbywają się normalnie.
UWAGA! Zastępstwa we wtorek i środę dla zajęć z p. Fularą
NewsOto rozkład na wtorek i środę dla zajęć z p. Fularą:

-we wtorek zajęcia I klasy teoria i kształcenie słuchu zaczną się o godzinie 17.20 zamiast o 16.
-w środę zajęcia III klasy rozpoczną się normalnie o 16, zajęcia drugiej klasy też - połączone z trzecią i potrwają aż do 17:45.

Zajęcia poprowadzi wyjątkowo Szymon Jeziorny.
Strona 6 z 38 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>

19/03/2020
jest nowy link zapraszam

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com

Copyright © Fulara.com 2008 - promenna = new Date(); document.write(promenna.getFullYear());