Strona główna Rekrutacja Forum16 Lipiec 2019 11:51

Najnowszy Użytkownik: konina1324
Święta...
NewsSpokojnych, rodzinnych, zdrowych, muzycznych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku życzą nauczyciele Szkoły Zespołów.
Przerwa Świąteczna trwa od 23.12.2009r. do 3.1.2010r.
Tapping oburęczny - szkoła na gitarę
NewsW naszej szkole co prawda nie ma w programie nauczania techniki tappingu oburęcznego (to dość rzadko spotykana metoda gry na gitarze), ale gitarzystów nie brakuje. Wczoraj miała miejsce premiera wydawnicza mojego podręcznika "Tapping oburęczny - szkoła na gitarę", cena detaliczna to 41 PLN, w internecie można oglądać trailer:

Pierwsza klasa - zajęcia w poniedziałek
NewsZajęcia dla pierwszej klasy będą wznowione od poniedziałku 19.10.2009 (po zwolnieniu lekarskim), kto by jeszcze chciał się dopisać do grupy zapraszamy w poniedziałek 19.10 o godz. 16.15. Zespół Szkół Nr 2, sala WOS (wejście od sali gim.).
Rusza pierwsza klasa (2009/2010)
NewsW poniedziałek 5. października odbędą się pierwsze zajęcia dla pierwszej klasy, wszystkie osoby zgłoszone zapraszam. (Spotkanie miał być w tym tygodniu, ale z powodu zwolnienia lekarskiego musieliśmy zmienić termin). Tam też ustalimy wszystkie szczegóły odnośnie nauki w Szkole Zespołów. Miejsce: Zespół Szkół Nr 2, wejście za salą gimnastyczną, sala PO, godzina 16.oo.

W szkole maturalnej 1.10 o godz. 16.oo ruszają też kursy z biologii i fizyki, szczegóły na stronie matura.fulara.com.
jaZZlot 2009
NewsZapraszamy 18.09 i 20.09 na koncerty a 19.09 na warsztaty jaZZlot 2009. To święto ambitnej muzyki w Ostrzeszowie. W tym roku gościem specjalnym jest Jacek Królik. Informacje szczegółowe znajdziecie na stronie: http://jazzlot.org. Zapraszamy!!
Rozpoczynamy rok szkolny 2009/10
NewsSpotkanie organizacyjne Szkoły Zespołów odbędzie się z Zespole Szkół Nr 2 (FUM) w Ostrzeszowie w czwartek, 3.09.2009 o godzinie 16. (wejście od strony sali gimnastycznej). Zapraszam wszystkich wraz ze swoim planem lekcji.
Artykuł - "Czas Ostrzeszowski"
NewsW nowym "Czasie Ostrzeszowskim" (1. 9. 2009) pojawi się artykuł dot. m. in naszej szkoły, oraz nowo otwieranych kursów maturalnych. W tekście przeczytamy o rekrutacji, sposobie uczenia i uczniach naszej szkoły. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się prawdopodobnie w czwartek 3.9.2009 (dokładne informacje wkrótce w newsach).
NOWOŚĆ w Szkole Zespołów - kurs teoretyczny
NewsOd nowego roku szkolnego będzie nowa tańsza forma nauki w Szkole Zespołów - kurs teorii muzyki. Kurs obejmuje 3 lata nauki podstaw muzyki i skierowany jest do muzyków grających na dowolnym instrumencie, oraz wokalistów, a także absolwentów państwowych szkół muzycznych, którzy chcieliby nauczyć się nieco muzyki rozrywkowej (harmonia czterogłosowa, akcenty w muzyce rozrywkowej, improwizacja, kompozycja). Cena kursu to 90 pln/mies (przy zapłacie za semestr) lub 100pln/mies (opłata miesięczna).

Kurs ten nie obejmuje lekcji z instrumentem, nagrań, koncertów, promocji w prasie itp. Przy rekrutacji w uwagach proszę wpisać "kurs teoretyczny".
Szymon Jeziorny w "Gitarzyście"
NewsW nowym numerze "Gitarzysty" znajdziecie krótki tekst o zbliżającym się JaZZlocie, o naszej szkole, a także o Szymonie Jeziornym, który w minionym roku szkolnym uzyskał najlepsze wyniki w nauce w Szkole Zespołów.

Jacek Królik gościem JaZZlotu
NewsW tym roku gościem specjalnym JaZZlotu będzie Jacek Królik - znany polski gitarzysta słynący ze znakomitej techniki. Znamy go wszyscy m. in. z nagrań Brathanków, Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej, Grzegorza Turnau, Chłopców z Placu Broni i wielu innych znanych zespołów. Jacka znajdziecie też na okładce najnowszego wydania "Gitarzysty". Wystąpi on na koncercie z Fool-X trio, oraz poprowadzi warsztaty muzyczne w Kinoteatrze PIAST. Zapraszamy serdecznie! Więcej informacji na stronie www.jazzlot.org. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 września 2009r. Za dwa lata absolwenci pierwszych roczników będą mogli zdawać egzamin (dobrowolny) przed komisją złożoną z zaproszonych wybitnych polskich muzyków.

Zdjęcia z koncertu w Kinoteatrze "Piast"
NewsZapraszamy do oglądania nowej galerii zdjęć z czerwcowego koncertu uczniów naszej szkoły w Kinoteatrze "PIAST".
Strona 31 z 34 << < 28 29 30 31 32 33 34 >

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com