Strona główna Rekrutacja Forum17 Grudzień 2018 14:01

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009
NewsUczniów naszej szkoły zapraszam na ostatnie zajęcia, oraz rozdanie świadectw ukończenia pierwszej klasy w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 9.oo. Uczniom i sympatykom naszej szkoły życzymy udanych, muzycznych wakacji!! Rok szkolny 2009/2010 zaczynamy już od września.
Zapraszamy na koncert
Szkoła dla maturzystów
NewsNasza Szkoła zacznie niebawem nabór na nowy rok szkolny 2009/2010, a tymczasem poszerzamy naszą ofertę o zupełnie inną branżę edukacyjną. Od września szkoła rozpoczyna kursy dla maturzystów, na których w przystępnej cenie bardzo dobrzy nauczyciele będą przygotowywać młodzież do matury. Więcej szczegółów znajdziecie na odrębnej stronie internetowej: www.matura.fulara.com

Kolejny występ
NewsUczniów naszej szkoły będzie można oglądać w czasie dni otwartych w Zespole Szkół Nr 2 w dniu 14.03.2008 r., zapraszamy wszystkich serdecznie w godzinach 10-16 (z krótkimi przerwami)
Promujemy najlepszych...
NewsNajlepsi uczniowie naszej szkoły będą promowani m. in. w Magazynie "Gitarzysta". Zasady takiej promocji znajdziecie w "Kąciku ucznia" (dot. słuchaczy naszej szkoły).
Ferie z improwizacją
NewsW czwartek 26. 02. 2009r. o godzinie 9.oo odbędą się dodatkowe (nieobowiązkowe) zajęcia (3 lekcje). Będą to warsztaty poświęcone w całości improwizacji. Zapraszamy naszych uczniów z instrumentami.
BOX Electrioncs - nagłośnienie
NewsSzkoła Zespołów używa nagłośnienia firmy BOX Electrioncs. Zestaw szerokopasmowy AMS 150 + APS 150 spisuje się znakomicie, brzmi bardzo czysto, selektywnie i jest uniwersalny. Podobnego używają m. in. Ela Zapędowska, Marek Raduli i Krzysztof Ścierański.
Muzyczne ferie i egzamin semestralny
NewsW czasie ferii zimowych, w drugiej połowie lutego odbędą się dodatkowe zajęcia praktyczne z nauki improwizacji, zapraszam serdecznie. Na ostatnich zajęciach teoretycznych przeprowadzimy egzamin półroczny z teorii, zakres zagadnień oraz szczegóły znajdziecie w "kąciku ucznia" po zalogowaniu.
Zdjęcia z WOŚP
NewsW galerii są już do obejrzenia zdjęcia z występów Grupy I i Grupy II zrobione podczas koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2009.
WOŚP 2009
NewsW najbliższą niedzielę zapraszamy do Kinoteatru "Piast" na godz. 16.oo, w ramach koncertu WOŚP wystąpią m. in. uczniowie z naszej szkoły.
Wesołych Świąt!
NewsZbliżają się Święta. Życzymy wszystkim pogodnych, rodzinnych, zdrowych i muzycznych Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów i spełnienia marzeń, naszym słuchaczom wiele wytrwałości, kreatywności i ciekawej muzyki w nadchodzącym 2009 roku.
Strona 30 z 32 << < 27 28 29 30 31 32 >