Strona główna Rekrutacja Forum14 Październik 2019 14:25

Najnowszy Użytkownik: Maniek
Sala zajęć
NewsZajęcia odbywać się będą w nowej sali (110) budynek warsztatów (za trawinikiem) I piętro, w lewo i do końca po lewej stronie przedostatnie drzwi. Wiąże się to ze sporymi udogodnieniami. Zajęcia z teorii będą przez jakiś czas jeszcze po staremu.
Drobna zmiana planu w czwartek dla kl. I
NewsW czwartek zajęcia dla kl. I zaczną się o 15 minut później, o 16.45.
Plan zajęć
NewsKlasa I:
Pon. 16.3o - teoria i kształcenie słuchu
Śr. 16.30 - zajęcia praktyczne gr. I
Czw. 16.30 - zajęcia praktyczne gr. młodzież

Klasa II:
Pon. 15.oo - praktyka gr. II (dziewczyny)
Pon 16.30 - gr. III (młodzież)
Czw. 15.15 - praktyka gr I
Śr. 15.oo - teoria i kształcenie słuchu

Klasa III:
Wt. 15.15 - teoria i kształcenie słuchu
Pt. 15.oo - praktyka
Rozpoczęcie roku szkolnego - spotkanie organizacyjne
NewsW czwartek 6.09 o godzinie 16.oo odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczniów wszystkich klas. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie, wejście za salą gimnastyczną po schodach do góry (świetlica). Prosimy zabrać ze sobą plan zajęć.
Rekrutacja na nowy rok szkolny 2012/13
NewsRozpoczęła się rekrutacja na nowy rok szkolny 2012/2013. W przyszłym roku szkolnym czesne będzie wynosić 185 pln (4 godz. lekcyjne w tygodniowo - praktyka + teoria + kształcenie słuchu).

Instrumenty: gitara, bas, klawisze, perkusja, dodatkowo wokal (z instrumentem jakimś) i dla pozostałych instrumentalistów - KURS TEORII MUZYKI (2h tygodniowo 105 pln/mies.).

Zapisy pod nr tel. 604 695 855, e-mailem: szkola@fulara.com, lub też rejestrując się na tej stronie (trzeba poczekać dzień na aktywację konta) - a potem po zalogowaniu wypełniając formularz zgłoszeniowy (z jednego konta po zalogowaniu można zapisać wielu uczniów).

O naszych najlepszych uczniach przeczytacie w kolejnych numerach Czasu Ostrzeszowskiego!
Wakacyjna przygoda Dominika Świtonia
NewsUczeń drugiej klasy Szkoły Zespołów - Dominik Świtoń - podjął się wielkiego wakacyjnego wyzwania polegającego na przejechaniu 1000 km na rowerze w 5 dni. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie na stronach radia SUD. Dominikowi życzymy dużo sił i powodzenia w realizacji także pozamuzycznych pasji.
Życzymy udanych wakacji
NewsRok szkolny 2011/12 w Szkole Zespołów został oficjalnie zamknięty. Egzaminy zdane, świadectwa wręczone. Nie było łatwo uzyskać dobre oceny w tym roku, na szczególne wyróżnienie zasługuje Aleksandra Jarosik z klasy I, która dobrze zdała końcowe egzaminy: praktyczny z gry na gitarze basowej, teoretyczny, oraz test słuchu na ocenę celującą.

Można też już zapisać się na przyszły rok szkolny, aby to uczynić należy zarejestrować się na naszej stronie www (poczekać na aktywację konta), a następnie wypełnić formularz zgłoszenia dostępny po zalogowaniu. Zapraszamy!

Informacje o spotkaniu organizacyjnym zostaną umieszczone w osobnym newsie pod koniec sierpnia.

Naszym uczniom i sympatykom życzymy udanych, muzycznych wakacji!
Zakończenie roku szkolnego 2011/12
NewsZajęcia odbywają się do środy 27. czerwca. W ostatnim tygodniu w czasie zajęć zostaną wręczone świadectwa. Klasa I będzie miała tylko zajęcia praktyczne w ostatnim tygodniu.

Egzaminy (test z teorii, część słuchowa, część praktyczna) odbywają się w przedostatnim tygodniu, tj. od 19 - 22 czerwca
Boże Ciało
NewsW dniach 7-8 czerwca 2012 zajęć nie będzie (długi weekend - Boże Ciało).
Nowy dział z programami, które polecamy
NewsNa stronie pojawił się nowy dział z programami, które polecamy naszym uczniom. M. in. metronom liczący na "i", oraz program rozpoznający dźwięki wiodące na podstawie zadanej tonacji.
Weekend majowy
NewsOd 1 do 3 maja nie będzie zajęć, natomiast w dniach 30.04.2012, oraz 04.04.2012 zajęcia odbywają się normalnie wg planu.

Strona 27 z 35 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com