Strona główna Rekrutacja Forum16 Październik 2019 03:44

Najnowszy Użytkownik: Maniek
Wesołych Świąt!
NewsZ okazji nadchodzących Świąt Wielkanonych wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości wszystkim sympatykom i uczniom Szkoły Zespołów życzą nauczyciele. Przerwa świąteczna potrwa od 18.04 (czw) do 23.04 (wt).
Zmiany sal
NewsW związku ze strajkiem jest trochę utrudniony dostęp do sal - zajęcia odbędą się w budynku warsztatów szkolnych (drugi budynek szkoły, za nowym boiskiem), zajęcia z teorii będą w sali 208 (II p.). Godziny bez zmian, zajęcia odbywają się normalnie.
UWAGA! Zastępstwa we wtorek i środę dla zajęć z p. Fularą
NewsOto rozkład na wtorek i środę dla zajęć z p. Fularą:

-we wtorek zajęcia I klasy teoria i kształcenie słuchu zaczną się o godzinie 17.20 zamiast o 16.
-w środę zajęcia III klasy rozpoczną się normalnie o 16, zajęcia drugiej klasy też - połączone z trzecią i potrwają aż do 17:45.

Zajęcia poprowadzi wyjątkowo Szymon Jeziorny.
W czwartek nie będzie zajęć z p. Fularą, a zajęcia dla dzieci z p. Bożeną wyjątkowo w środę
NewsZajęcia dla najmłodszych z p. Bożeną będą wyjątkowo nie we wtorek (26.2) a w środę (27.2) o godz. 16.

W czwartek (28.2) zajęcia z p. Adamem Fularą na Targowej nie odbędą się z powodu wizyty u lekarza.

Isn't She Lovely
NewsJedna z naszych grup nagrała i samodzielnie zrealizowała teledysk "Isn't She Lovely" (S. Wonder), z przyjemnością go udostępniamy:

Nasi uczniowie:
Marta Mieszała (wok.), Wiktor Cieplik (perk.), Przemek Cieplik (instr. klaw.), Łukasz Lar (bas, harmonijka).
12.2 nie będzie zajęć z p. Bożeną, a 13.2 z p. Adamem
NewsW dniu 12.2.2019 (wtorek) nie będzie zajęć dla dzieci z panią Bożeną z powodu zwolnienia lekarskiego.

W dniu 13.2.2019 (tylko środa) nie będzie zajęć z p. Adamem z powodu wyjazdu w delegację.

Pozostałe zajęcia odbywają się w tych dniach bez zmian.
Pani Małgosia w delegacji 11-15 lutego
NewsPani Małgosi nie będzie na zajęciach 11-15 lutego, zajęcia te zostaną odrobione. Pozostałe zajęcia odbywają się bez zmian.
WOŚP 2019
NewsWe ferie nie próżnujemy. Na koncercie WOŚP w Ostrzeszowie wystąpi wielu naszych uczniów i absolwentów, zapraszamy, to już dziś!
Ferie
NewsKończymy I semestr, ten tydzień, oraz ostatni tydzień stycznia są czasem powtórek i egzaminów semestralnych dla osób na pełnym kursie. Życzymy powodzenia, ferie zimowe, jak w całym województwie przypadają od 14-25 stycznia. W tym okresie nie ma zajęć w Szkole Zespołów.
Styczniowe faktury - wysłane
NewsW dniu dzisiejszym (3 stycznia 2019) wysłaliśmy do Państwa styczniowe faktury. Gdyby ktoś nie otrzymał e-mailem prosimy o pilny kontakt: szkola@fulara.com lub telefoniczny - ponieważ w dniu dzisiejszym były drobne problemy techniczne z serwerem. Wszystkie faktury są wystawione, problem mógł powstać w momencie wysyłki.

Nagranie Świąteczne!
NewsŻyczymy wszystkim naszym sympatykom i uczniom spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, szczęścia, miłości i dobrej muzyki! Przerwa świąteczna potrwa od 24.12.2018 do 1.1.2019.

Nasze dwie wokalistki Małgorzata Dytfeld i Marta Mieszała nagrały kolędę w kontrapunkcie (druga melodia jest inna i nie jest "chórkiem" pierwszej), zapraszamy do posłuchania:

Strona 3 z 35 < 1 2 3 4 5 6 > >>

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com