Strona główna Rekrutacja Forum14 Grudzień 2018 13:18

Życzymy udanych wakacji
NewsRok szkolny 2011/12 w Szkole Zespołów został oficjalnie zamknięty. Egzaminy zdane, świadectwa wręczone. Nie było łatwo uzyskać dobre oceny w tym roku, na szczególne wyróżnienie zasługuje Aleksandra Jarosik z klasy I, która dobrze zdała końcowe egzaminy: praktyczny z gry na gitarze basowej, teoretyczny, oraz test słuchu na ocenę celującą.

Można też już zapisać się na przyszły rok szkolny, aby to uczynić należy zarejestrować się na naszej stronie www (poczekać na aktywację konta), a następnie wypełnić formularz zgłoszenia dostępny po zalogowaniu. Zapraszamy!

Informacje o spotkaniu organizacyjnym zostaną umieszczone w osobnym newsie pod koniec sierpnia.

Naszym uczniom i sympatykom życzymy udanych, muzycznych wakacji!