Strona główna Rekrutacja Forum14 Grudzień 2018 11:57

Sukcesy uczniów szkoły w konkursie DKS
NewsW dniu 6 kwietnia odbył się konkurs Dni Kultury Szkolnej, w którym mogliśmy oglądać uczniów wszystkich rodzajów szkół z powiatu i nie tylko. W składach tych zespołów było m. in. wielu uczniów Szkoły Zespołów.
Oprócz dużego sukcesu zespołu The Foomix, prowadzonego przez Adama Fularę, który zdobył dwie pierwsze nagrody: w kategorii wokalnej oraz instrumentalnej, I miejsce w kategorii gimnazjów zajął zespół z Gimnazjum Nr 2 w którym grają Patryk Ślak (absolwent) i Marta Mieszała. Zosia Jóżwiak otrzymała III miejsce w kategorii wokalnej. Zespół The Foomix zdobył nagrody w składzie: Iga Kurzawa, Paweł Jasiak, Maciej Pelka, Robert Hełka, Jakub Muskała, Miłosz Kozica, Konrad Fabisz, Krzysztof Marczak. Zwycięzcom gratulujemy!!! Nasza szkoła jest lokalnym leaderem jeśli chodzi o aktywność absolwentów na ostrzeszowskiej scenie muzycznej, co widać nie tylko w czasie konkursów szkolnych, ale też np. w koncertach typu WOŚP.