Strona główna Rekrutacja Forum14 Grudzień 2018 08:23

Uczniowie Szkoły Zespołów na WOŚP
NewsKilka zdjęć z występów naszych uczniów w Ostrzeszowie:

Wielu naszych uczniów i absolwentów mogliśmy obejrzeć w czasie koncertów WOŚP nie tylko w Ostrzeszowie.

W naszym rodzinnym mieście, bardzo podobał mi się występ nowego zespołu Nice Day. Co prawda drobne problemy z nagłośnieniem sprawiły, że gitary były ciut za głośno, ale cytując wpis z Facebooka: "Tak... zawsze musi być ten pierwszy raz. Dziś po raz pierwszy w życiu przyszedł ten dzień że jestem naprawdę dumny z moich absolwentów, ale nie z tego co grali pod moimi skrzydłami Z tego co zrobili sami gdy już ich nie uczę. Powiem Wam, że to było coś. NICE DAY - co za drive, rewelka. Paulina - piękny wokal, Ewa na basie sieje grozę, Szymon na perkusji przypomina mi moją młodość, a panowie Wojtek i Dawid dali funkowy drive jakiego na deskach Kinoteatru "Piast" jeszcze nie słyszałem. Gratulacje! Przyjdę na następny koncert, kupię bilet..