Strona główna Rekrutacja Forum14 Grudzień 2018 12:37

Ruszają zapisy na rok szkolny 2013/14
NewsRusza rekrutacja na nowy rok szkolny 2013/14. Zapisujemy tradycyjnie w klasie: gitary, basu, instrumentów klawiszowych, oraz perkusji (dodatkowo oprócz instrumentu może być także wokal, lub drugi instrument z ww.), jest też możliwość uczęszczania na kurs teorii muzyki. Opłata w nowym roku szkolnym będzie wynosić 190zł/mies. (cztery lekcje tygodniowo). Można zapisać się na kilka sposobów: telefonicznie, pod numerem: 604 695 855, e-mailowo: szkola@fulara.com, lub wypełniając formularz na tej stronie internetowej.

Jeśli chcemy skorzystać z trzeciej opcji najpierw musimy założyć sobie konto na tej stronie, następnie poczekać na akceptację administratora (ok 1 dzień) i po zalogowaniu wypełnić następnego dnia formularz. Uzyskamy w ten sposób też dostęp do "Kąciku ucznia" - niektórych materiałów edukacyjnych wykorzystywanych w naszej szkole.

Zapraszamy serdecznie!