Strona główna Rekrutacja Forum19 Luty 2019 03:03

Najnowszy Użytkownik: konina1324
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

12.2 nie będzie zajęć z p. Bożeną, a 13.2 z p. Adamem
NewsW dniu 12.2.2019 (wtorek) nie będzie zajęć dla dzieci z panią Bożeną z powodu zwolnienia lekarskiego.

W dniu 13.2.2019 (tylko środa) nie będzie zajęć z p. Adamem z powodu wyjazdu w delegację.

Pozostałe zajęcia odbywają się w tych dniach bez zmian.
Pani Małgosia w delegacji 11-15 lutego
NewsPani Małgosi nie będzie na zajęciach 11-15 lutego, zajęcia te zostaną odrobione. Pozostałe zajęcia odbywają się bez zmian.
WOŚP 2019
NewsWe ferie nie próżnujemy. Na koncercie WOŚP w Ostrzeszowie wystąpi wielu naszych uczniów i absolwentów, zapraszamy, to już dziś!
Ferie
NewsKończymy I semestr, ten tydzień, oraz ostatni tydzień stycznia są czasem powtórek i egzaminów semestralnych dla osób na pełnym kursie. Życzymy powodzenia, ferie zimowe, jak w całym województwie przypadają od 14-25 stycznia. W tym okresie nie ma zajęć w Szkole Zespołów.
Styczniowe faktury - wysłane
NewsW dniu dzisiejszym (3 stycznia 2019) wysłaliśmy do Państwa styczniowe faktury. Gdyby ktoś nie otrzymał e-mailem prosimy o pilny kontakt: szkola@fulara.com lub telefoniczny - ponieważ w dniu dzisiejszym były drobne problemy techniczne z serwerem. Wszystkie faktury są wystawione, problem mógł powstać w momencie wysyłki.

Nagranie Świąteczne!
NewsŻyczymy wszystkim naszym sympatykom i uczniom spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, szczęścia, miłości i dobrej muzyki! Przerwa świąteczna potrwa od 24.12.2018 do 1.1.2019.

Nasze dwie wokalistki Małgorzata Dytfeld i Marta Mieszała nagrały kolędę w kontrapunkcie (druga melodia jest inna i nie jest "chórkiem" pierwszej), zapraszamy do posłuchania:

20 grudnia nie będzie zajęć z p. Adamem
News20 grudnia zajęcia na Targowe z p. Adamemj nie odbędą się. Pozostałe zajęcia tego dnia są bez zmian.
Zmiana sali na zajęcia teoretyczne w środę
NewsW środę 12.12 prawdopodobnie z powodu wywiadówek zajęcia teoretyczne dla II i III klasy z p. Fularą odbędą się w sali 201 (II piętro).
Zapraszamy na Mikołajki
NewsZapraszamy na Mikołajki 9.12.2018 na Rynek - zagrają nasi uczniowie, absolwenci i nauczyciele.
Organizatorem imprezy jest Burmistrz Miasta i Gminy

Wydarzenie: Facebook
Ostrzeszów.
Zajęcia z Panią Małgosią 10-14.12 się nie odbędą
NewsZ powodu wyjazdu w delegację w dniach 10-14 grudnia nie będzie zajęć śpiewu z Panią Małgosią.
Zajęcia piątkowe (30.11) i wtorkowe (4.12) - zawirowania w planie
NewsW piątek dn. 30.11.2018 nie będzie pana Szymona - zajęcia, które miały odbyć się tego dnia zostają przełożone na inny termin ustalony indywidualnie.

Podobnie w dniu 4.12.2018 nie będzie zajęć z panią Zosią (gra koncert) - zajęcia te zostaną odrobione w innym terminie.

Pozostałe zajęcia w tych dniach odbywają się planowo.
Strona 1 z 32 1 2 3 4 > >>

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com