Strona główna Rekrutacja Forum16 Październik 2019 03:44

Najnowszy Użytkownik: Maniek
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Wysyp nagrań uczniów
NewsW tym tygodniu kilku naszych uczniów opublikowało nagrania na YouTube, będziemy je sukcesywnie umieszczać. To nie jest wcale oczywiste - nagrywają i publikują uczniowie dobrych szkół muzycznych.

Na początek nagranie Oliwiera Papiernika na basie:
Dzień Edukacji Narodowej - 14. październik
NewsDzień Edukacji Narodowej (14 października) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Pszczółki też we wtorek
NewsZmieniła się koncepcja zajęć dla dzieci - na prośbę rodziców wszystkie 3-4 latki będą miały zajęcia razem we wtorki o 16. Tak więc Pszczółki zapraszamy także we wtorki. Na zajęciach będzie dwóch wychowawców.
Zapraszamy na jam
NewsWielu naszych uczniów i absolwentów pojawi się na jam session w Alchemiku, zapraszamy!

Druga grupa zabaw z muzyką
NewsGrupa II zabaw z muzyką będzie miała zajęcia w środy o godzinie 16.oo w sali 110. Grupę będą stanowić dzieci znające się z przedszkola z grupy "Pszczółki". Zapraszamy na zajęcia. Pozostałe dzieci zapraszamy we wtorek na 16.

E-faktury
NewsRuszamy!

Dziś (12.09.2019) wysłaliśmy do Państwa pierwsze e-faktury. Prosimy o sprawdzenie maili - także folderu SPAM. Gdyby ktoś nie otrzymał maila, albo wystąpiły błędy we fakturze (literówki w danych, nieprawidłowa kwota) - prosimy o kontakt emailowy: szkola@fulara.com, lub telefoniczny 604695855. W dniach 20.8-12.9 mogły wystąpić problemy techniczne z serwerem Internetu, w razie braku odpowiedzi na e-mail prosimy o ponowienie wysłania po 12.9 lub kontakt telefoniczny.

Termin płatności jest widoczny na fakturze, kolejne będą wystawiane na początku miesiąca (w dniach 1-3) tak, aby zmieścić się z płatnościami do 10 dnia każdego miesiąca.

Prosimy też o dostarczenie na następną lekcję Umów, jeśli ktoś jeszcze nie oddał.

Dziękujemy za terminowe wpłaty!
Nagranie - nasi nauczyciele (absolwenci)
NewsSzymon Jeziorny i Małgorzata Dytfeld to nasi nauczyciele, a dawni absolwenci - duma naszej szkoły. Proponujemy posłuchać duetu:

NewsPlan lekcji, część (w trakcie aktualizacji, kolejne wersje wkrótce)

obowiązuje od 5.9 (czwartek):

Zabawy z muzyką (3-4 lata)
wtorek g. 16.oo

I klasa
wtorek 17.30 - kształcenie słuchu i teoria (sala 007)
czwartek 18.00 - grupa zaawansowana (Targowa 6) - dorośli
czwartek 16.30 - młodzież (Targowa 6)

II klasa
środa 16.30 - kształcenie słuchu i teoria sala 007
środa 18.10-grupa zaawansowana (Kuba K., Łukasz L., Przemek z Wiktorem)
czwartek 16.30 - grupa początkująca (s. 110)

III klasa
poniedziałek 17.30 - kształcenie słuchu i teoria
czwartek 18.oo - grupa początkująca (110)
środa 18.10 - grupa zaawanoswana (Targowa 6)

Duety - grupy dwuosobowe
poniedziałek - 14.50 - 110
wtorek 16.30 - sala obok - 108
środa 16.30 - 110

Lekcje indywidualne prosimy ustalać bezpośrednio z nauczycielem (nie ma wymienionych).

c.d.n. (w trakcie redagowania)
Koncerty naszych uczniów i nie tylko
NewsDwa dobre koncerty w nadchodzącym weekendzie zapowiadają się w okolicy,
1. Septymole - Bralin 31.8, godz 19.45, polecamy rewelacyjny zespół, basista to nasz absolwent, gitarzysta będzie chodził do drugiej klasy i on zaprasza na koncert tu:

2. Koncert na Baszcie (dziedziniec) - 31.8. godz. 18 - OCK zaprasza na jazzowy koncert - to jest wydarzenie niemal historyczne, bo zdarza się niezwykle rzadko - warto się wybrać. Oby jak najwięcej takich koncertów w naszym miasteczku. Jeszcze dodam - świetni muzycy nas odwiedzą.
Spotkanie organizacyjne - 2019/20
NewsSpotkanie organizacyjne odbędzie się w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie - ul. Krańcowa 7, sala aula prawa, w środę 4 września 2019 o godzinie 16.30. Serdecznie zapraszamy także osoby niezdecydowane - będzie można porozmawiać i decyzję podjąć po spotkaniu. Prosimy o zabranie swoich tygodniowych rozkładów zajęć - będziemy ustalać plan lekcji. Zapraszamy!
Rekrutacja 2019/20
NewsZaczynamy rekrutację na nowy rok szkolny 2019/20. Zapraszamy!

Strona 1 z 35 1 2 3 4 > >>

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com