Strona główna Rekrutacja Forum14 Listopad 2019 00:44

Najnowszy Użytkownik: Joanna
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

W dniach 6-7 listopada nie będzie zajęć z Adamem Fularą
NewsZ powodu zwolnienia lekarskiego w dniach 6 i 7 listopada nie będzie zajęć z Adamem Fularą.
W dniu 5.11 (wtorek) nie będzie zajęć dla trzylatków
NewsW dniu 5.11 (wtorek) nie będzie zajęć dla trzylatków z powodu choroby.
W dniu 4.11 nie będzie teorii i kształcemnia słuchu dla kl. III
NewsZ powodu choroby 4.11 nie będzie zajęć dla kl. III z kształcenia słuchu i teorii o 17.30.
Wszystkich Świętych
NewsW dniu 1 listopada 2019 nie będzie zajęć edukacyjnych w Szkole Zespołów.
Bartek gra gypsy
NewsNasz absolwent - Bartłomiej Jambroży, gra od niedawna gypsy, a radzi sobie tak:

Wysyp nagrań uczniów
NewsW tym tygodniu kilku naszych uczniów opublikowało nagrania na YouTube, będziemy je sukcesywnie umieszczać. To nie jest wcale oczywiste - nagrywają i publikują uczniowie dobrych szkół muzycznych.

Na początek nagranie Oliwiera Papiernika na basie:
Dzień Edukacji Narodowej - 14. październik
NewsDzień Edukacji Narodowej (14 października) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Pszczółki też we wtorek
NewsZmieniła się koncepcja zajęć dla dzieci - na prośbę rodziców wszystkie 3-4 latki będą miały zajęcia razem we wtorki o 16. Tak więc Pszczółki zapraszamy także we wtorki. Na zajęciach będzie dwóch wychowawców.
Zapraszamy na jam
NewsWielu naszych uczniów i absolwentów pojawi się na jam session w Alchemiku, zapraszamy!

Druga grupa zabaw z muzyką
NewsGrupa II zabaw z muzyką będzie miała zajęcia w środy o godzinie 16.oo w sali 110. Grupę będą stanowić dzieci znające się z przedszkola z grupy "Pszczółki". Zapraszamy na zajęcia. Pozostałe dzieci zapraszamy we wtorek na 16.

E-faktury
NewsRuszamy!

Dziś (12.09.2019) wysłaliśmy do Państwa pierwsze e-faktury. Prosimy o sprawdzenie maili - także folderu SPAM. Gdyby ktoś nie otrzymał maila, albo wystąpiły błędy we fakturze (literówki w danych, nieprawidłowa kwota) - prosimy o kontakt emailowy: szkola@fulara.com, lub telefoniczny 604695855. W dniach 20.8-12.9 mogły wystąpić problemy techniczne z serwerem Internetu, w razie braku odpowiedzi na e-mail prosimy o ponowienie wysłania po 12.9 lub kontakt telefoniczny.

Termin płatności jest widoczny na fakturze, kolejne będą wystawiane na początku miesiąca (w dniach 1-3) tak, aby zmieścić się z płatnościami do 10 dnia każdego miesiąca.

Prosimy też o dostarczenie na następną lekcję Umów, jeśli ktoś jeszcze nie oddał.

Dziękujemy za terminowe wpłaty!
Strona 1 z 35 1 2 3 4 > >>

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com