Strona główna Rekrutacja Forum27 Maj 2020 13:35

Najnowszy Użytkownik: _Shiftzek_
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

19 maja nie będzie zajęć dla I klasy z panem Fularą
News19 maja wyjątkowo nie będzie zajęć z panem Fularą dla I klasy o 17.30 (online).
NewsW dniu 1 maja (piątek) nie ma zajęć edukacyjnych online.
Wielkanoc 2020
NewsW tych trudnych czasach życzymy naszym słuchaczom i sympatykom Weosłych Świąt Wielkanocnych 2020. Przede wszystkim życzymy dużo zdrowia. Przerwa świąteczna potrwa od czwartku 9 kwietnia do wtorku 14 kwietnia włącznie. W tym czasie zajęć online nie będzie.
E-faktury za kwiecień
NewsDziś (06.04) zostały wystawione i rozesłane elektroniczne e-faktury, prosimy o sprawdzenie maila. Jeśli ktoś nie otrzymał faktury, bądź otrzymał a zajęcia ma całkowicie zawieszone (np. małe dzieci) prosimy o pilny kontakt ze szkołą (604 695 855).
Zajęcia dla małych dzieci
NewsZajęcia dla małych dzieci w wieku przedszkolnym zostały całkowicie zawieszone do czasu ponownego otwarcia szkół. Faktury za kolejny miesiąc nie będą generowane, a zajęcia z marca zostaną przeprowadzone po otwarciu szkół i przedszkoli gdy minie kryzys. Pozostałe zajęcia odbywają się online. Prosimy o zainstalowanie programów takich, jak Skype, Zoom oraz innych polecanych przez nauczycieli.
Zajęcia zdalne
NewsOd czwartku 12.03 do odwołania wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie. Zaproszenia do videokonferencji wysyłają nauczyciele przed lekcją. Adam Fulara umieszcza linki do zajęć na forum szkoły w osobnym wątku, potem linki są usuwane.

W wyjątkowym przypadku (małe dzieci) zajęcia się nie odbywają, będą zrealizowane po powrocie do szkół i przedszkoli.
13.3.2020 - nie będzie zajęć z Szymonem Jeziornym
NewsW dniu 13.3.2020 nie będzie wyjątkowo zajęć z Szymonem Jeziornym. Zajęcia te mogą być po uzgodnieniu z Panem Szymonem odrobione w późniejszym terminie.
Sytuacja wyjątkowa
NewsW związku z sytuacją wyjątkową ogłoszoną przez premiera, od jutra (12 marca) zajęcia będą odbywać się drogą elektroniczną, przez Skype, Discord, Messenger i inne platformy komunikacyjne. W szczególnych przypadkach, gdy to okaże się niemożliwe - zajęcia będą odrabiane. Jak tylko kwarantanna się zakończy wracamy do prowadzenia lekcji w szkole.

Nasza szkoła już od dłuższego czasu prowadzi zajęcia zdalnie dla uczniów m. in. z Warszawy.
W czwartek 5 marca nie będzie zajęć z Adamem Fularą
NewsDla obu grup z I klasy - w czwartek 5 marca nie będzie zajęć z Adamem Fularą z powodu wyjazdu służbowego.
Relacja z festiwalu w Bobowej
NewsW nowym "Czasie Ostrzeszowskim" znajdziecie relację z festiwalu gitarowego w Bobowej, gdzie Adam Fulara prowadził warsztaty dla nauczycieli muzyki.

Ferie
NewsKończymy I semestr. Ferie zimowe potrwają od 27 stycznia 2020 do 7 lutego 2020. W tym czasie nie ma zajęć dydaktycznych - życzymy dobrego wypoczynku.
Strona 1 z 37 1 2 3 4 > >>

19/03/2020
jest nowy link zapraszam

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com

Copyright © Fulara.com 2008 - promenna = new Date(); document.write(promenna.getFullYear());