Strona główna Rekrutacja Forum16 Grudzień 2018 20:47

Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Zmiana sali na zajęcia teoretyczne w środę
NewsW środę 12.12 prawdopodobnie z powodu wywiadówek zajęcia teoretyczne dla II i III klasy z p. Fularą odbędą się w sali 201 (II piętro).
Zapraszamy na Mikołajki
NewsZapraszamy na Mikołajki 9.12.2018 na Rynek - zagrają nasi uczniowie, absolwenci i nauczyciele.
Organizatorem imprezy jest Burmistrz Miasta i Gminy

Wydarzenie: Facebook
Ostrzeszów.
Zajęcia z Panią Małgosią 10-14.12 się nie odbędą
NewsZ powodu wyjazdu w delegację w dniach 10-14 grudnia nie będzie zajęć śpiewu z Panią Małgosią.
Zajęcia piątkowe (30.11) i wtorkowe (4.12) - zawirowania w planie
NewsW piątek dn. 30.11.2018 nie będzie pana Szymona - zajęcia, które miały odbyć się tego dnia zostają przełożone na inny termin ustalony indywidualnie.

Podobnie w dniu 4.12.2018 nie będzie zajęć z panią Zosią (gra koncert) - zajęcia te zostaną odrobione w innym terminie.

Pozostałe zajęcia w tych dniach odbywają się planowo.
Sukcesy naszych uczniów
NewsW ubiegłym tygodniu grupa muzyczna Septymole, w której gra nasz absolwent Daniel Lisek, nagrodzony w maju br. nagrodą "basista dziesięciolecia", zdobyła III miejsce w konkursie Muzycznej Jesieni w Grodkowie. W zespole śpiewa też Aleksandra Danielska. Uzdolnionym mieszkańcom Ostrzeszowa - gratulujemy sukcesu!

Fanpage grupy: Facebook
20.11. zajęcia z p. Małgosią mogą zostać odwołane/przełożone
NewsGdyby się Pani Małgosi nie udało wrócić w dn. 19.11. na lekcje wokalu do naszej szkoły - zajęcia zostaną odwołane. To będzie wiadomo jednak na godzinę przez zajęciami w dniu 19.11 - proszę o sprawdzenie wiadomości SMS od Pani Małgosi przed wyjazdem na zajęcia.
Święto Narodowe
News12 listopada nie będzie zajęć dydaktycznych (święto narodowe, szkoły są nieczynne tego dnia).
W dniu 7.11 nie będzie zajęć dla kl II i III z panem Fularą
NewsW dniu 7.11 (środa) nie będzie zajęć dla klasy II i III z teorii muzyki i kształcenia słuchu z panem Adamem Fularą (wizyta u lekarza). Zajęcia z innymi nauczycielami odbywają się tego dnia normalnie według harmonogramu.
Wszystkich Świętych
NewsDnia 1 i 2.11 (czwartek i piątek) nie będzie zajęć dydaktycznych zgodnie z harmonogramem roku szkolnego ZS2.
16 października zastępstwo zamiast p. Bożeny
NewsPani Bożena nadal jest na zwolnieniu, zamiast niej na lekcje przyjdzie dn. 16.10.2018r. pani Zosia. Godziny i miejsce zajęć pozostaje bez zmian.
9. października nie będzie zajęć z Panią Bożeną Jabłońską
News9.X.2018 nie będzie zajęć z Panią Bożeną Jabłońską z powodu choroby. Pozostałe zajęcia w tym dniu odbywają się bez zmian.
Strona 1 z 32 1 2 3 4 > >>