Strona główna Rekrutacja Forum20 Styczeń 2020 03:51

Najnowszy Użytkownik: Mewa
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Nowy Rok 2020
NewsW Nowym Roku życzymy dużo sił i chęci do rozwijania swoich pasji wszystkim naszym uczniom. Styczeń to miesiąc powtórek i podsumowania półrocznego w formie egzaminu na koniec miesiąca (tylko w pełnym cyklu nauki). Oceny służą Wam, są formą barometru pokazującego w jakim stopniu wykorzystujecie zdobytą wiedzę w praktyce. Nawet jeśli przez cały semestr ktoś był niezbyt pilny warto przyjść na powtórki, mają one ogromny wpływ na wyniki. Życzymy powodzenia.
W przerwie świątecznej - nie próżnujemy
NewsZapraszamy na jam session, który odbędzie się 28.12 wieczorem w "Alchemiku". Zagra bardzo wielu naszych uczniów i absolwentów (nasza szkoła słynie z tego, że "nasi" grają, formują zespoły i nagrywają). Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatora: Szymona Jeziornego - naszego wyjątkowo aktywnego nauczyciela!

Świąteczna niespodzianka
NewsNauczyciele z naszej szkoły nagrali piękną pastorałkę ich autorstwa. Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt
NewsZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim uczniom, sympatykom, rodzicom życzymy zdrowia, spokoju, rodzinnej atmosfery, a także kolędowania w rodzinnym gronie. Przerwa świąteczna trwa od 23.12.2019 do 1.1.2020.

Zapraszamy do wysłuchania nietypowej kolędy w kontrapunkcie w wykonaniu naszych absolwentów:
W dniach 6-7 listopada nie będzie zajęć z Adamem Fularą
NewsZ powodu zwolnienia lekarskiego w dniach 6 i 7 listopada nie będzie zajęć z Adamem Fularą.
W dniu 5.11 (wtorek) nie będzie zajęć dla trzylatków
NewsW dniu 5.11 (wtorek) nie będzie zajęć dla trzylatków z powodu choroby.
W dniu 4.11 nie będzie teorii i kształcemnia słuchu dla kl. III
NewsZ powodu choroby 4.11 nie będzie zajęć dla kl. III z kształcenia słuchu i teorii o 17.30.
Wszystkich Świętych
NewsW dniu 1 listopada 2019 nie będzie zajęć edukacyjnych w Szkole Zespołów.
Bartek gra gypsy
NewsNasz absolwent - Bartłomiej Jambroży, gra od niedawna gypsy, a radzi sobie tak:

Wysyp nagrań uczniów
NewsW tym tygodniu kilku naszych uczniów opublikowało nagrania na YouTube, będziemy je sukcesywnie umieszczać. To nie jest wcale oczywiste - nagrywają i publikują uczniowie dobrych szkół muzycznych.

Na początek nagranie Oliwiera Papiernika na basie:
Dzień Edukacji Narodowej - 14. październik
NewsDzień Edukacji Narodowej (14 października) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Strona 1 z 36 1 2 3 4 > >>

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com