Strona główna Rekrutacja Forum07 Lipiec 2020 10:37

Najnowszy Użytkownik: _Shiftzek_
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Życzymy zdrowych, muzycznych wakacji
NewsZaczynają się wakacje. Oceny wystawione - świadectwa rozdamy na początku przyszłego roku szkolnego - jak tylko otworzą się szkoły (prawdopodobnie od września). Wszystkim naszym słuchaczom i sympatykom życzymy dużo zdrowia, owocnego wypoczynku i obcowania z muzyką. Do zobaczenia!
Czwartek 25.6 - ostatnim dniem nauki w roku szkolnym
News25.6 odbędą się ostatnie zajęcia w roku 2019/2020. Do zobaczenia - mam nadzieję - we wrześniu. Informacje o formie zajęć w pierwszym miesiącu będą podane tu na stronie.

UWAGA! Dnia 25.6 zajęcia z Panem Fularą rozpoczną się dopiero o 18.30. Zapraszamy wszystkich uczniów klasy I z obu zaawansowanych grup na tą godzinę.
Zajęcia w środę dla II klasy - opóźnione
NewsZajęcia z teorii dla II klasy z panem Fularą w środę 17.06 dbędą się wyjątkowo później o godzinie 18.30 (zamiast 16.30) z powodu matur.
Boże Ciało
NewsW dniach 11-12 czerwca nie będzie zajęć edukacyjnych online (długi weekend czerwcowy - Boże Ciało).
19 maja nie będzie zajęć dla I klasy z panem Fularą
News19 maja wyjątkowo nie będzie zajęć z panem Fularą dla I klasy o 17.30 (online).
NewsW dniu 1 maja (piątek) nie ma zajęć edukacyjnych online.
Wielkanoc 2020
NewsW tych trudnych czasach życzymy naszym słuchaczom i sympatykom Weosłych Świąt Wielkanocnych 2020. Przede wszystkim życzymy dużo zdrowia. Przerwa świąteczna potrwa od czwartku 9 kwietnia do wtorku 14 kwietnia włącznie. W tym czasie zajęć online nie będzie.
E-faktury za kwiecień
NewsDziś (06.04) zostały wystawione i rozesłane elektroniczne e-faktury, prosimy o sprawdzenie maila. Jeśli ktoś nie otrzymał faktury, bądź otrzymał a zajęcia ma całkowicie zawieszone (np. małe dzieci) prosimy o pilny kontakt ze szkołą (604 695 855).
Zajęcia dla małych dzieci
NewsZajęcia dla małych dzieci w wieku przedszkolnym zostały całkowicie zawieszone do czasu ponownego otwarcia szkół. Faktury za kolejny miesiąc nie będą generowane, a zajęcia z marca zostaną przeprowadzone po otwarciu szkół i przedszkoli gdy minie kryzys. Pozostałe zajęcia odbywają się online. Prosimy o zainstalowanie programów takich, jak Skype, Zoom oraz innych polecanych przez nauczycieli.
Zajęcia zdalne
NewsOd czwartku 12.03 do odwołania wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie. Zaproszenia do videokonferencji wysyłają nauczyciele przed lekcją. Adam Fulara umieszcza linki do zajęć na forum szkoły w osobnym wątku, potem linki są usuwane.

W wyjątkowym przypadku (małe dzieci) zajęcia się nie odbywają, będą zrealizowane po powrocie do szkół i przedszkoli.
13.3.2020 - nie będzie zajęć z Szymonem Jeziornym
NewsW dniu 13.3.2020 nie będzie wyjątkowo zajęć z Szymonem Jeziornym. Zajęcia te mogą być po uzgodnieniu z Panem Szymonem odrobione w późniejszym terminie.
Strona 1 z 37 1 2 3 4 > >>

19/03/2020
jest nowy link zapraszam

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com

Copyright © Fulara.com 2008 - promenna = new Date(); document.write(promenna.getFullYear());