Strona główna Rekrutacja Forum20 Maj 2019 08:01

Najnowszy Użytkownik: konina1324
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Sukcesy naszych uczniów w DKS
NewsNasi uczniowie i absolwenci zabłysnęli w konkursie Dni Kultury Szkolnej, w regionie nie mają sobie równych, laureaci pierwszych miejsc w konkursach instrumentalnym i wokalnym, z naszej szkoły:
Zofia Jóźwiak,
Aleksy Ruszkowski,
Krzysztof Marczak,
Maciej Pelka,
Iga Kurzawa!

Gratulacje!

10-23 maja - niektóre zajęcia w innej sali
NewsZajęcia z panem Szymonem Jeziornym - zwłaszcza te, w których gramy na perkusji, mogą być przesunięte do innej sali w dniach 10-23 maja z powodu matur. Godziny i dni zajęć pozostają bez zmian. O szczegóły dotyczące numeru sali proszę pytać pana Szymona.
Długi weekend majowy
NewsW dniach 1-3 maja 2019 nie będzie zajęć dydaktycznych.
Septymole - zapraszamy na koncert
NewsZapraszamy na koncert zespołu, w którym gra dwóch muzyków nagrodzonych w czasie jubileuszu X - lecia naszej szkoły w maju ub. roku. Gra tam nasz absolwent -Daniel Lisek, oraz wokalistka dekady - Aleksandra Danielska.

Wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy!!!
16.04 nie będzie zajęć z p. Bożeną, będą po Świętach
NewsW dniu 16.4 nie będzie zajęć z p. Bożeną Jabłońską z powodu choroby dziecka, będą odrobione po Świętach (termin zostanie wysłany w wiadomości od pani Bożeny).
Wesołych Świąt!
NewsZ okazji nadchodzących Świąt Wielkanonych wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości wszystkim sympatykom i uczniom Szkoły Zespołów życzą nauczyciele. Przerwa świąteczna potrwa od 18.04 (czw) do 23.04 (wt).
Strajk - zmiany sal
NewsW związku ze strajkiem jest trochę utrudniony dostęp do sal - zajęcia odbędą się w budynku warsztatów szkolnych (drugi budynek szkoły, za nowym boiskiem), zajęcia z teorii będą w sali 208 (II p.). Godziny bez zmian, zajęcia odbywają się normalnie.
UWAGA! Zastępstwa we wtorek i środę dla zajęć z p. Fularą
NewsOto rozkład na wtorek i środę dla zajęć z p. Fularą:

-we wtorek zajęcia I klasy teoria i kształcenie słuchu zaczną się o godzinie 17.20 zamiast o 16.
-w środę zajęcia III klasy rozpoczną się normalnie o 16, zajęcia drugiej klasy też - połączone z trzecią i potrwają aż do 17:45.

Zajęcia poprowadzi wyjątkowo Szymon Jeziorny.
W czwartek nie będzie zajęć z p. Fularą, a zajęcia dla dzieci z p. Bożeną wyjątkowo w środę
NewsZajęcia dla najmłodszych z p. Bożeną będą wyjątkowo nie we wtorek (26.2) a w środę (27.2) o godz. 16.

W czwartek (28.2) zajęcia z p. Adamem Fularą na Targowej nie odbędą się z powodu wizyty u lekarza.

Isn't She Lovely
NewsJedna z naszych grup nagrała i samodzielnie zrealizowała teledysk "Isn't She Lovely" (S. Wonder), z przyjemnością go udostępniamy:

Nasi uczniowie:
Marta Mieszała (wok.), Wiktor Cieplik (perk.), Przemek Cieplik (instr. klaw.), Łukasz Lar (bas, harmonijka).
12.2 nie będzie zajęć z p. Bożeną, a 13.2 z p. Adamem
NewsW dniu 12.2.2019 (wtorek) nie będzie zajęć dla dzieci z panią Bożeną z powodu zwolnienia lekarskiego.

W dniu 13.2.2019 (tylko środa) nie będzie zajęć z p. Adamem z powodu wyjazdu w delegację.

Pozostałe zajęcia odbywają się w tych dniach bez zmian.
Strona 1 z 33 1 2 3 4 > >>

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com