Strona główna Rekrutacja Forum29 Październik 2020 20:00

Najnowszy Użytkownik: Aniela Cwikla
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Wywiad z Adamem Fularą
NewsObszerny wywiad z Adamem Fularą znajdziecie na profilu Strefy Audytywnej
Nauczanie zdalne
NewsZgodnie z decyzją rządu szkoła przechodzi na nauczanie zdalne, mamy nadzieję, że tylko przejściowo i że wkrótce wrócimy do lekcji na żywo. Szczegóły ustalą z Wami nauczyciele. Wszystkim życzymy dużo zdrowia!
Dzień Edukacji Narodowej
News14 października (środa) jest Dniem Edukacji Narodowej. W tym dniu tak jak we wszystkich polskich szkołach, nie ma zajęć dydaktycznych w naszej szkole.
Film o Ostrzeszowie
NewsW dniu 20.9 w TVP3 był emitowany film o Ostrzeszowie, jednym z zaproszonych gości był Adam Fulara. Dziś film jest dostępny online, w najbliższym czasie TVP3 powtórzy go kilka razy (m. in. w najbliższą środę w godzinach popołudniowych).

Wystawiono efaktury
NewsW dniu dzisiejszym (17.09.2020) wystawiono e-faktury pierwsze w tym roku szkolnym. Prosimy o sprawdzenie skrzynek pocztowych. Gdyby ktoś nie otrzymał e-maila z fakturą prosimy o kontakt.
Zmiana sali
NewsZajęcia dla II klasy z teorii w dniu 15.09 o godz. 18.oo z powodu wywiadówek odbędą się w innej sali (201 najpewniej). Zapraszamy!
Teoria i grupa dla dzieci
NewsZajęcia z teorii dla starszych klas będą:
- we wtorek o 18 dla klasy II
- w środę o 16.30 dla klasy III

Zajęcia dla małych dzieci będą:
- w czwartki o 16.

Zapraszamy!
Szymon Jeziorny + Tomas Diaz - nagranie
NewsNowe nagranie od naszego nauczyciela, a dawnego absolwenta. Tym razem coś mocniejszego:

Nowy plan - dziś
NewsW dniu dzisiejszym (czwartek 3.9) powinien być znany nowy plan lekcji, dziś też zaczynamy zajęcia.
Premiera Aint Got You
NewsMałgosia - nasza wspaniała nauczycielka wokalu - gra, improwizuje do utworu Alicii Keys. Zapraszamy na premierę 1 września.

PS> u Małgosi na lekcje wokalu - brakuje już wolnych miejsc. Zapraszamy do innych nauczycieli.
Spotkanie organizacyjne
NewsZ powodu obostrzeń nie będzie tradycyjnego spotkania organizacyjnego. W dniach 1-2 września skontaktują się z Państwem nasi nauczyciele indywidualnie ustalając z każdym plan zajęć. W przypadku nowych uczniów - Umowy uczestnictwa będą podpisane na pierwszych zajęciach (prosimy, aby niepełnoletnim uczniom towarzyszył dorosły prawny opiekun w celu podpisania Umowy).

Zajęcia będą odbywały się stacjonarnie - tylko w uzasadnionych przypadkach (nakaz ustawowy, izolacja ucznia lub nauczyciela na kwarantannie) online.

Pierwsze zajęcia odbędą się 3 września. Normalnie w tym dniu zamiast zajęć byłoby ww. spotkanie organizacyjne, ale w związku z jego odwołaniem zaczynamy lekcje o 1 dzień wcześniej w tym roku.
Strona 1 z 38 1 2 3 4 > >>

19/03/2020
jest nowy link zapraszam

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com

Copyright © Fulara.com 2008 - promenna = new Date(); document.write(promenna.getFullYear());