Strona główna Rekrutacja Forum16 Lipiec 2019 11:39

Najnowszy Użytkownik: konina1324
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Kolejny koncert- tym razem Adam Fulara i Małgorzata Dytfeld w Kaliszu
NewsZapraszamy na koncert polifonicznych standardów jazzowych do Kalisza już w najbliższą sobotę 6.7.2019. Zagra Adam Fulara i nasza absolwentka - laureatka nagrody: wokalistka dekady - Małgorzata Dytfeld.
Strona wydarzenia na Facebooku.

Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2019
NewsNasi uczniowie i absolwenci wystąpią w dwóch zespołach grających na Dniach Ziemi Ostrzeszowskiej: The Foomix (Krzysztof Marczak, Aleksy Ruszkowski, Oliwier Papiernik, Konrad Mądry i Natalia Adamska), oraz Septymole - w których zagrają m. in. Daniel Lisek (laureat nagrody basista dekady), leader Miłosz Szefner - od niedawna uczeń naszej szkoły, oraz Aleksandra Danielska, która występowała z Fularą. Pierwszy zespół to faktycznie grupa uczniowska, ale drugi brzmi już całkiem profesjonalnie - zespół jest laureatem wielu nagród i biorąc pod uwagę lokalną scenę muzyczną - jest oryginalny.

Oddział w Ostrowie Wielkopolskim
NewsNasza szkoła po raz pierwszy w tym roku otwiera oddział w Ostrowie Wielkopolskim. Zapraszamy na rok szkolny 2019/20. Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 604 695 855. Instrumenty: gitara, perkusja, klawisz, bas, a także kurs teorii muzyki i pełen cykl nauczania. Zajęcia będą odbywać się w jednym z lokali - przy ul. Wolności lub Wrocławskiej.
Zakończenie roku szkolnego i spotkanie w Baszcie
NewsAbsolwentów szkoły (III klasa) oraz promowanych do klasy III zapraszamy jutro na rozdanie świadectw do "Baszty" od godziny 16.30 (kto nie może - proszę przyjść później, będzie tam trochę).

W planach - rozdanie świadectw, wspólne zdjęcie klasowe, lody, oraz debata na temat muzycznych planów, możliwości rozwoju w przyszłości i poszukiwaniu własnego muzycznego stylu.

W tym dniu nieczynny jest główny budynek ZS 2. Zajęcia na warsztatach odbywają się normalnie.

24 maja w piątek nie będzie pana Szymona
NewsW piątek 24 maja nie będzie pana Szymona Jeziornego. Lekcje z tego dnia odbędą się w czerwcu tuż po zakończeniu roku szkolnego. Pozostałe zajęcia tego dnia odbywają się bez zmian.
Sukcesy naszych uczniów w DKS
NewsNasi uczniowie i absolwenci zabłysnęli w konkursie Dni Kultury Szkolnej, w regionie nie mają sobie równych, laureaci pierwszych miejsc w konkursach instrumentalnym i wokalnym, z naszej szkoły:
Zofia Jóźwiak,
Aleksy Ruszkowski,
Krzysztof Marczak,
Maciej Pelka,
Iga Kurzawa!

Gratulacje!

10-23 maja - niektóre zajęcia w innej sali
NewsZajęcia z panem Szymonem Jeziornym - zwłaszcza te, w których gramy na perkusji, mogą być przesunięte do innej sali w dniach 10-23 maja z powodu matur. Godziny i dni zajęć pozostają bez zmian. O szczegóły dotyczące numeru sali proszę pytać pana Szymona.
Długi weekend majowy
NewsW dniach 1-3 maja 2019 nie będzie zajęć dydaktycznych.
Septymole - zapraszamy na koncert
NewsZapraszamy na koncert zespołu, w którym gra dwóch muzyków nagrodzonych w czasie jubileuszu X - lecia naszej szkoły w maju ub. roku. Gra tam nasz absolwent -Daniel Lisek, oraz wokalistka dekady - Aleksandra Danielska.

Wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy!!!
16.04 nie będzie zajęć z p. Bożeną, będą po Świętach
NewsW dniu 16.4 nie będzie zajęć z p. Bożeną Jabłońską z powodu choroby dziecka, będą odrobione po Świętach (termin zostanie wysłany w wiadomości od pani Bożeny).
Wesołych Świąt!
NewsZ okazji nadchodzących Świąt Wielkanonych wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości wszystkim sympatykom i uczniom Szkoły Zespołów życzą nauczyciele. Przerwa świąteczna potrwa od 18.04 (czw) do 23.04 (wt).
Strona 1 z 34 1 2 3 4 > >>

22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com