Szkoła Zespołów Adama Fulary pod patronatem Magazynu Gitarzysta
Strona główna Rekrutacja Forum09 Maj 2021 03:14
Nawigacja
Strona główna
Rekrutacja
Cennik
Filmy
Nasza szkoła
Septimus
Program nauczania
Częste pytania
Forum
Odnośniki
Kontakt
Zdjęcia
Absolwenci
Statut Szkoły
Polecane programy

Kanał RSS - Nowości
Szukaj na stronie
Facebook
Nasza-Klasa.pl
Kursy dla MATURZYSTÓW
Polecamy
Szkoła Zespołów na Facebook

Tapping oburęczny, Adam Fulara & Fool-X trioUżytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 142
Nieaktywowany Użytkownik: 65
Najnowszy Użytkownik: Malgorzata Domagalska
Nasza szkoła - informacje

Szkoła oferuje trzyletni cykl kształcenia w wymiarze czterech godzin tygodniowo. Program nauczania obejmuje m.in.:

  • wszystkie gatunki muzyki rozrywkowej: rock, metal, pop, blues, jazz, r&b, ...
  • kurs kompozycji
  • kurs aranżacji
  • naukę improwizacji
  • harmonię w muzyce rozrywkowej
  • nagrywanie wielościeżkowego demo
  • koncerty w różnych ośrodkach, także poza Ostrzeszowem
  • promocję w Gitarzyście.
  • egzamin dyplomowy przeprowadzają najlepsi polscy muzycy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole i interakcji z innymi muzykami, nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Kurs kończy się dobrowolnym egzaminem przeprowadzonym przez komisję, której przewodniczą sławni Polscy muzycy (z zespołów np. Budka Suflera, czy Anna Maria Jopek), oraz otrzymaniem dyplomu podpisanego przez ww. muzyków. W ofercie mamy też indywidualne lekcje gry na instrumentach.

Nie bez znaczenia jest też elektroniczne wsparcie do wszelkiego rodzaju działań Szkoły Zespołów: zdobyte oceny (ale tylko własne) i frekwencja oraz zadania domowe dostępne są dla każdego ucznia poprzez stronę internetową.

Nowoczesny, autorski program nauczania opracował Adam Fulara muzyk, kompozytor, gitarzysta, autor dwujęzycznego podręcznika na gitarę "Two-handed tapping. Guitar Workshop" (ABsonic 2009), wykładowca Master Class on Bach Playing podczas European Tap Seminar 2004, 2005, 2006, 2009 (Neufchâteau i Libramont, Belgia), zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu Improwizacji Gitarowej w Kielcach (2005), laureat prestiżowego "Guitar City" - Mistrzowskiego Festiwalu Gitarzystów Jazzowych (2005) i Ogólnopolskiego Festiwalu Jazzowego w Sieradzu (2004), The Undiscovered - gitarzysta kwietnia i maja 2006 w rankingu Guitar Nine Records (USA) wytwórni publikującej nazwiska najbardziej obiecujących - zdaniem wytwórni - nieodkrytych talentów gitarowych, laureat nagrody "Leader Kultury" w 2007r. (przyznawanej przez władze Gminy, Powiatu i Ostrzeszowskie Centrum Kultury), autor artykułów publikowanych na łamach magazynów Gitarzysta i TopGuitar. Występował głównie z zespołem, ale i solowo w kraju i za granicą, m. in. w najbardziej prestiżowych salach koncertowych i festiwalach (USA, Meksyk, Włochy, Portugalia, Irlandia, Belgia, Niemcy, Słowacja, ...). Wykonywana przez niego muzyka to głównie jazz, oraz utwory polifoniczne J. S. Bacha.

Nasza szkoła to dobre miejsce w którym możesz rozpocząć swoją prawdziwą karierę muzyczną, ale też miejsce gdzie po prostu świetnie będziesz się bawić z muzyką i przyjaciółmi z zespołu.

Od 2009 roku w ramach szkoły prowadzone są także kursy przedmiotowe dla maturzystów i uczniów szkół średnich, więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie: www.matura.fulara.com.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adam Fulara
19/03/2020
jest nowy link zapraszam

Adam Fulara
22/12/2018
Jest do sprzedania bas śp. Jarka Burego (Jareta) firmy REK, porządny instrument. Kontakt z firmą REK. rekguitars.com

Adam Fulara
09/07/2018
Pianino cyfrowe kolega sprzedaje: Casio Privia PX-150, cena wyjściowa 2100, zainteresowanych prosimy o kontakt: wsmardz@wp.pl

Boom Boom
02/06/2018
Palcowanie Dm 7 Dostępny na moim profilu Facebook M. B.

Boom Boom
02/06/2018
Michał Białowąs Jestem pierwszym skrzypkiem który sam opracował palcowanie na skrzypce. Gram po harmonii 71935 -X7. Sam doszedłem do wniosków i techniki na skrzypce.Pierwszy przykład a mam wszystkie

Boom Boom
31/12/2017
Szczęśliwego Nowego Roku Życzy uczeń Michał Białowąs 'Muzyka dobro na całe zło wszechświata". Owocnej nauki wszystkim. To my decydujemy ile chcemy czerpać danej nam wiedzy na wykładach ADAMA

Boom Boom
31/12/2017
Szczęśliwego Nowego Roku Życzy uczeń Michał Białowąs 'Muzyka dobro na całe zło wszechświata". Owocnej nauki wszystkim. To my decydujemy ile chcemy czerpać danej nam wiedzy na wykładach Adam

Boom Boom
16/10/2017
Chetni do grania coverów ... rock blues zapraszam kontakt

simon1942
14/09/2016
Posiadam na sprzedaż stroik/metronom Musedo Metro-Tuner MT30 Cena 40 zł

Adam Fulara
28/04/2016
UWAGA! Dziś (28.4.2016) na Targowej trwają prace kanalizacyjne, może być zamknięta ulica- dojazd od ul. Łaziebnej na Stawek.

Archiwum
Copyright © Fulara.com 2008 - promenna = new Date(); document.write(promenna.getFullYear());