Nagrania z udziałem naszych uczniów i absolwentów

Opinie uczniów o naszej szkole – film promocyjny

Trailer – nasi uczniowie i absolwenci (różne instrumenty)

All The Things You Are (J. Kern) – Utwór dyplomowy Bartka Jambrożego (III klasa), Maja i Julia Skrobek –
wokal

Standard jazzowy, na którym uczył się śpiewać m. in. Michael Jackson w wersji grupy zaawansowanej (III klasa)

Freedom

Małgorzata Dytfeld i Szymon Jeziorny to nasi absolwenci i…. nauczyciele w naszej szkole, posłuchajcie jak grają i śpiewają w duecie:

Gabrysia Sztucka i Rafał Sztucki – Blue Monk (T. Monk) – improwizacja

11-letnia Gabrysia Sztucka z tatą Rafałem improwizują do standardu „Blue Monk” z wykorzystaniem Metody Fulary (najszybsza metoda nauki ogrywania składników akordowych)

Daniel Lisek (bas) – nagranie dyplomowe (III klasa)

Solo do „Just Friends” z wykorzystaniem Metody Fulary (bez skal, jedynie składniki akordowe i dźwięki dookoła).

Gitara basowa klangująca (cover) -Oliwier Papiernik solo

Co prawda w programie nauczania klangu jest stosunkowo niewiele, ale skoro Oliwier ma ciągoty, to czemu z tego nie korzystać?

Isn’t She Lovely (S. Wonder)

Grupa zaawansowana, ćwiczą ze sobą od września, nagranie zrealizowane całkowicie przez uczniów Szkoły Zespołów.

Autumn Leaves (Kosma, Prevert) – Małgorzata Dytfeld – gra, śpiewa, improwizuje, po 1 roku nauki

Billie Jean (M. Jackson) – ojciec z synem (Darek i Oliwier Papiernikowie)

Just The Two Of Us – Bartek Jambroży i Maja Skrobek

Mizerna Cicha – kolęda w kontrapunkcie

Last Christmas (WHAM) – M. Dytfeld

J. S. Bach – Suita Nr 5 c-moll, Courante BWV 1011 (Ewa Owczarek)

Oliwier Papiernik – improwizacja „Giant Steps”

Jeden z najtrudniejszych standardów jazzowych omawianych niemal na wszystkich wydziałach muzyki rozrywkowej w czasie studiów. Przykład wykorzystany w podręczniku Adama Fulary pt. „Teoria improwizacji. Zrozumieć język muzyki”.

Skrzypcowa improwizacja na temat „All Of Me” (Michał Białowąs)

Sunny – II klasa

Ewa Owczarek i Paulina Warszawska

Ewa to nasza absolwentka, a Paulina to wokalistka, która przez kilka lat była związana z projektami szkolnymi Adama Fulary: The Foomix i Septimus.

Paulina Warszawska i Szymon Jeziorny

Szymon Jeziorny to absolwent Szkoły Zespołów, a Paulina przez kilka lat śpiewała w zespołach prowadzonych przez Adama Fularę: The Foomix i Septimus.