Strona główna Rekrutacja Forum24 Sierpień 2017 04:01

Najnowszy Użytkownik: mkasia
Plan lekcji 2015/16
NewsPlan - jeszcze w fazie konstruowania (może się zmienić) przedstawia się następująco:

Zabawy z muzyką 5 lat:
Poniedziałek g. 17 - pierwsze zajęcia, po których zostanie tylko Lena na drugiej części (chyba, że ktoś woli w jeden dzień jeszcze)
drugi dzień do ustalenia na zajęciach w poniedziałek

Zabawy z muzyką 7 lat:
Wtorek g. 16,oo sala 110 (2 lekcje z przerwą krótką)

Klasa I:
wtorek g. 16.oo sala 007 - Teoria i kształcenie słuchu (wszystkie grupy)
grupa zaawansowana (dorośli + Maciej P. z II klasy) - czwartek 16.oo sala - Targowa 6
grupa początkująca - zespół - piątek g. 15.00 sala 110
kwartet smyczkowy grupa zaawansowana - środa g. 16. sala 110
duet gitarowy - Zuzia i Konrad - poniedziałek 15.20 sala 110
duet -rodzeństwo - perkusja + klawisz - czwartek 16.30
zajęcia indywidualne perkusja Maciej Ł. - środa 15.00
zajęcia indywidualne - skrzypce początkujący (Damian S.)- poniedziałek 16.20 - sala 110

Klasa II:
poniedziałek g. 17.oo - kształcenie słuchu i teoria muzyki
grupa zaawansowana Targowa 6 - czwartek 17.30
grupa początkująca sala 110 -czwartek godzina 17.30

Klasa III:
teoria i kształcenie słuchu - wtorek 17.40 Targowa 6
środa 16.30 praktyka Targowa 6 (pierwsze zajęcia 14 września)

Do ustalenia: zajęcia indywidualne uczniów starszych klas (II, III)
W przypadku uwag, gdyby coś się nie zgadzało - proszę o kontakt
Jest kilka pomysłów odnośnie grup skrzypcowych, ale o tym powiem na zajęciach
Możliwa zmiana sali
NewsZ powodu sporej ilości osób na spotkaniu organizacyjnym (uczniowie będą częściowo z rodzicami) możwe, że odbędzie się w większej sali (na parterze, być może aula prawa - to jest trzy sale w lewo od 007a) - będzie tam kartka z informacją i otwarte drzwi.
Rozpoczynamy rok szkolny 2016/17
NewsSpotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 6 września (wtorek) o godzinie 16.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie (FUM), w sali 07a (łącznik między szkołą i salą gimnastyczną, wejście do łącznika jest widoczne z parkingu szkolnego). Prosimy o zabranie planów lekcji. Zapraszamy!

Ruszyła rekrutacja
NewsRuszyła rekrutacja! Mamy nowości - klasę SKRZYPIEC i klasę dla małych dzieci w wieku 5-8 lat pt. "Zabawy z muzyką". Obie klasy poprowadzi mgr Bożena Jabłońska, z którą w ostatnim roku opracowaliśmy autorski program. Oprócz tego zapraszam do klas GITARY, PERKUSJI, BASU, INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH i dodatkowo wokalistów, którzy chcą śpiewać "świadomie", a pozostałych muzyków na kurs teorii muzyki i kształcenia słuchu.

Video-relacja z jaZZlotu 2016
NewsGościem jaZZlotu 2016 był Wojciech Pilichowski. Zagrał on jeden z najlepszych koncertów, jakie miały miejsce w historii naszego miasta. Na jam sesssion zagrał m. in. z uczniami naszej szkoły... Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

JaZZlot 2016
NewsCo kilka lat w Ostrzeszowie Adam Fulara organizuje ogólnopolski zlot muzyków jazz-fusion pod nazwą jaZZlot. Zapraszamy 19 sierpnia do Baszty, więcej informacji na stronie www festiwalu.

Zakończenie roku szkolnego 2015/16
NewsEgzaminy dobiegły końca, rok szkolny 2015/16 uważam za zamknięty. Wszystkim sympatykom, oraz uczniom życzymy udanego, spokojnego wypoczynku wakacyjnego. Widzimy się we wrześniu!
Wtorek - 21.06 - zajęcia na Targowej 6
NewsOstatnie w tym roku szkolnym praktyczne zajęcia klasy III w dniu 21.06 rozpoczną się nie o 15:30, a o 16:00. Za drobne zawirowanie - przepraszamy.
Egzaminy na Targowej 6
NewsZapraszam w sobotę (18.6) o godz 10 na egzaminy praktyczne uczniów, z którymi się umawiałem na dodatkowy termin (III i II klasa), a w poniedziałek o 17.20 dwóch uczniów (Zosia i Iza).
Ewa Owczarek gra Bacha
NewsNowy film absolwentki z naszej szkoły. Jestem z niej dumny. Piękna muzyka:

W środę zawieszone zajęcia z teorii dla kl III
NewsW środę 8. czerwca 2016 nie będzie zajęć z teorii i kształcenia słuchu dla kl. III z p. A. Fularą. Tego dnia odbywa się koncert dyplomowy perkusisty Full-X Michała Bednarza na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, na którym zagra cały zespół. Zapraszamy! Więcej informacji na stronie wydarzenia: FB - koncert dyplomowy. Pozostałe zajęcia odbywają się tego dnia normalnie.
Strona 4 z 27 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014