Strona główna Rekrutacja Forum25 Czerwiec 2018 05:00

Najnowszy Użytkownik: Iza
Kącik ucznia
NewsZadania domowe, sprawy bieżące, plan, oraz informacje dla uczniów znajdziecie w Kąciku ucznia (dostępny dla uczniów po zalogowaniu).
Pierwszy dzień zajęć
NewsDziś o 15.oo rozpoczynamy zajęcia w naszej szkole. Dla uczniów utworzyłem dodatkową stronę, na której jest plan zajęć i ogólne zasady regulaminowe szkoły (strona dostępna dla uczniów po zalogowaniu).
Spotkanie organizacyjne
NewsW czwartek 2 października 2008r. o godzinie 15.oo odbędzie się spotkanie organizacyjne w Zespole Szkół Nr 2 (wejście od tyłu, od strony sali gimnastycznej) w dawnej sali korekcyjnej. Zapraszam też wszystkich, którzy chcieliby zapytać o szczegóły nauki w naszej szkole.

UWAGA! Termin spotkania uległ zmianie!
Ostatni tydzień promocyjnej rekrutacji
NewsRozpoczął się właśnie ostatni tydzień promocyjnej rekrutacji. Przypominamy, opłata za miesiąc wyniesie w tym trybie 160 pln/miesiąc (czyli 10 pln/godzinę). Promocja trwa tylko do 30.09.2008 r.
jaZZlot 2008
NewsZapraszamy na koncerty i warsztaty w czasie tegorocznego zlotu gitarzystów jazz-fusion w Ostrzeszowie (mini festiwal), będzie można usłyszeć jak gra Fool-X trio i Adam Fulara z Markiem Radulim, a także wielu innych znakomitych muzyków. Będzie też krótka prezentacja naszej Szkoły Zespołów. Szczegóły na stronie jazzlot.org. Zapraszamy!
Promocyjna rekrutacja
NewsOsoby, które zapiszą się do naszej szkoły przed 1 października 2008 mogą liczyć na promocyjną cenę za kurs równą 160 zł miesięcznie przez cały pierwszy rok nauki. Oszczędzamy w ten sposób 135 zł w skali roku (normalna cena to 175 zł miesięcznie).

Aby się zapisać zarejestruj się na stronie, lub zadzwoń do nas.
Szkoła rozpoczyna działalność
NewsSzkoła Zespołów zaczyna swoją działalność od października 2008. Czekamy na Państwa zgłoszenia!!! W dziale Rekrutacja przeczytacie Państwo o zasadach przyjmowania do naszej szkoły.
Strona 30 z 30 << < 27 28 29 30

10/11/2017