Strona główna Rekrutacja Forum12 Listopad 2018 22:52

Artykuł - "Czas Ostrzeszowski"
NewsW nowym "Czasie Ostrzeszowskim" (1. 9. 2009) pojawi się artykuł dot. m. in naszej szkoły, oraz nowo otwieranych kursów maturalnych. W tekście przeczytamy o rekrutacji, sposobie uczenia i uczniach naszej szkoły. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się prawdopodobnie w czwartek 3.9.2009 (dokładne informacje wkrótce w newsach).
NOWOŚĆ w Szkole Zespołów - kurs teoretyczny
NewsOd nowego roku szkolnego będzie nowa tańsza forma nauki w Szkole Zespołów - kurs teorii muzyki. Kurs obejmuje 3 lata nauki podstaw muzyki i skierowany jest do muzyków grających na dowolnym instrumencie, oraz wokalistów, a także absolwentów państwowych szkół muzycznych, którzy chcieliby nauczyć się nieco muzyki rozrywkowej (harmonia czterogłosowa, akcenty w muzyce rozrywkowej, improwizacja, kompozycja). Cena kursu to 90 pln/mies (przy zapłacie za semestr) lub 100pln/mies (opłata miesięczna).

Kurs ten nie obejmuje lekcji z instrumentem, nagrań, koncertów, promocji w prasie itp. Przy rekrutacji w uwagach proszę wpisać "kurs teoretyczny".
Szymon Jeziorny w "Gitarzyście"
NewsW nowym numerze "Gitarzysty" znajdziecie krótki tekst o zbliżającym się JaZZlocie, o naszej szkole, a także o Szymonie Jeziornym, który w minionym roku szkolnym uzyskał najlepsze wyniki w nauce w Szkole Zespołów.

Jacek Królik gościem JaZZlotu
NewsW tym roku gościem specjalnym JaZZlotu będzie Jacek Królik - znany polski gitarzysta słynący ze znakomitej techniki. Znamy go wszyscy m. in. z nagrań Brathanków, Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej, Grzegorza Turnau, Chłopców z Placu Broni i wielu innych znanych zespołów. Jacka znajdziecie też na okładce najnowszego wydania "Gitarzysty". Wystąpi on na koncercie z Fool-X trio, oraz poprowadzi warsztaty muzyczne w Kinoteatrze PIAST. Zapraszamy serdecznie! Więcej informacji na stronie www.jazzlot.org. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 września 2009r. Za dwa lata absolwenci pierwszych roczników będą mogli zdawać egzamin (dobrowolny) przed komisją złożoną z zaproszonych wybitnych polskich muzyków.

Zdjęcia z koncertu w Kinoteatrze "Piast"
NewsZapraszamy do oglądania nowej galerii zdjęć z czerwcowego koncertu uczniów naszej szkoły w Kinoteatrze "PIAST".
Zakończenie roku szkolnego 2008/2009
NewsUczniów naszej szkoły zapraszam na ostatnie zajęcia, oraz rozdanie świadectw ukończenia pierwszej klasy w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 9.oo. Uczniom i sympatykom naszej szkoły życzymy udanych, muzycznych wakacji!! Rok szkolny 2009/2010 zaczynamy już od września.
Zapraszamy na koncert
Szkoła dla maturzystów
NewsNasza Szkoła zacznie niebawem nabór na nowy rok szkolny 2009/2010, a tymczasem poszerzamy naszą ofertę o zupełnie inną branżę edukacyjną. Od września szkoła rozpoczyna kursy dla maturzystów, na których w przystępnej cenie bardzo dobrzy nauczyciele będą przygotowywać młodzież do matury. Więcej szczegółów znajdziecie na odrębnej stronie internetowej: www.matura.fulara.com

Kolejny występ
NewsUczniów naszej szkoły będzie można oglądać w czasie dni otwartych w Zespole Szkół Nr 2 w dniu 14.03.2008 r., zapraszamy wszystkich serdecznie w godzinach 10-16 (z krótkimi przerwami)
Promujemy najlepszych...
NewsNajlepsi uczniowie naszej szkoły będą promowani m. in. w Magazynie "Gitarzysta". Zasady takiej promocji znajdziecie w "Kąciku ucznia" (dot. słuchaczy naszej szkoły).
Ferie z improwizacją
NewsW czwartek 26. 02. 2009r. o godzinie 9.oo odbędą się dodatkowe (nieobowiązkowe) zajęcia (3 lekcje). Będą to warsztaty poświęcone w całości improwizacji. Zapraszamy naszych uczniów z instrumentami.
Strona 29 z 31 << < 26 27 28 29 30 31 >