Strona główna Rekrutacja Forum23 Listopad 2017 05:09

Najnowszy Użytkownik: Boom Boom
Tomek Fulara poprowadzi zajęcia
NewsŚwietny muzyk i nauczyciel, na co dzień grający w Fool-X - Tomek Fulara poprowadzi jutrzejsze zajęcia praktyczne drugiej grupy. Do tradycji naszej szkoły, by czerpać inspirację z wielu źródeł będziemy zapraszać na zajęcia znakomitych muzyków z naszych okolic i nie tylko. Na lekcji zapoznacie się z nowym urządzeniem - automatem perkusyjnym, będą metody ćwiczenia i programowania automatu, podstawy progresji bluesowej, oraz artykulacja basowa. Zajęcia są otwarte dla uczniów pierwszej grupy, którzy mogą jako obserwatorzy uczestniczyć w lekcji.
Nowe informacje...
NewsZaktualizowano dwa działy: Częste pytania gdzie opisano procedury związane z dzienniczkiem ucznia, kontrolą opiekunów, oraz dodano nową porcję odnośników do stron muzycznych. W kąciku ucznia (dostępnego tylko dla uczniów) pojawiły się zasady oceniania i kryteria na poszczególne oceny.
Dziennik ucznia
NewsUruchomiliśmy dziś elektroniczny dziennik ucznia. Użytkownicy będący uczniami naszej szkoły, po zalogowaniu mogą oglądać swoje oceny, frekwencję, tematy i zadania domowe wybierając opcję "Dzienniczek". Gdyby ktoś nie mógł obejrzeć swojego dzienniczka prosimy o kontakt mailowy: foolx@onet.pl.
Zapraszamy też do dyskusji na forum.Szczególne podziękowanie Tomkowi Połomskiemu za implementację dzienniczka.
Nasza Klasa
NewsNasza szkoła ma już swój profil na popularnej stronie nasza-klasa.pl
Zapraszamy uczniów będących członkami internetowej społeczności NK do zapisania się do profilu naszej szkoły:
Zdjęcia z zajęć teoretycznych
NewsZapraszam do obejrzenia zdjęć z poniedziałkowych zajęć teoretycznych;)
Kącik ucznia
NewsZadania domowe, sprawy bieżące, plan, oraz informacje dla uczniów znajdziecie w Kąciku ucznia (dostępny dla uczniów po zalogowaniu).
Pierwszy dzień zajęć
NewsDziś o 15.oo rozpoczynamy zajęcia w naszej szkole. Dla uczniów utworzyłem dodatkową stronę, na której jest plan zajęć i ogólne zasady regulaminowe szkoły (strona dostępna dla uczniów po zalogowaniu).
Spotkanie organizacyjne
NewsW czwartek 2 października 2008r. o godzinie 15.oo odbędzie się spotkanie organizacyjne w Zespole Szkół Nr 2 (wejście od tyłu, od strony sali gimnastycznej) w dawnej sali korekcyjnej. Zapraszam też wszystkich, którzy chcieliby zapytać o szczegóły nauki w naszej szkole.

UWAGA! Termin spotkania uległ zmianie!
Ostatni tydzień promocyjnej rekrutacji
NewsRozpoczął się właśnie ostatni tydzień promocyjnej rekrutacji. Przypominamy, opłata za miesiąc wyniesie w tym trybie 160 pln/miesiąc (czyli 10 pln/godzinę). Promocja trwa tylko do 30.09.2008 r.
jaZZlot 2008
NewsZapraszamy na koncerty i warsztaty w czasie tegorocznego zlotu gitarzystów jazz-fusion w Ostrzeszowie (mini festiwal), będzie można usłyszeć jak gra Fool-X trio i Adam Fulara z Markiem Radulim, a także wielu innych znakomitych muzyków. Będzie też krótka prezentacja naszej Szkoły Zespołów. Szczegóły na stronie jazzlot.org. Zapraszamy!
Promocyjna rekrutacja
NewsOsoby, które zapiszą się do naszej szkoły przed 1 października 2008 mogą liczyć na promocyjną cenę za kurs równą 160 zł miesięcznie przez cały pierwszy rok nauki. Oszczędzamy w ten sposób 135 zł w skali roku (normalna cena to 175 zł miesięcznie).

Aby się zapisać zarejestruj się na stronie, lub zadzwoń do nas.
Strona 28 z 29 << < 25 26 27 28 29 >

10/11/2017
Zapmniałem 668 617 213

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014