Strona główna Rekrutacja Forum18 Październik 2017 06:24

Najnowszy Użytkownik: Boom Boom
Boże Ciało
NewsW dniach 15-16 czerwca 2017 nie będzie zajęć edukacyjnych w Szkole Zespołów (długi weekend - Boże Ciało).
30 maja nie będzie zajęć z p. Jabłońską
NewsW dniu 30 maja nie będzie zajęć z p. Bożeną. Zostaną odrobione w późniejszym czasie. Termin zostanie uzgodniony za tydzień na zajęciach.
Zajęcia z p. Adamem Fularą zawieszone 29.05-01.06
NewsW dniach 29.05 - 01.06 nie będzie zajęć z p. Adamem Fularą z powodu wyjazdu służbowego (grupy zaawansowane i zajęcia z teorii i kształcenia słuchu). Pozostałe zajęcia odbywają się w tych dniach bez zmian wg planu.
Kolejny sukces naszej absolwentki
NewsEwa Owczarek - absolwentka Szkoły Zespołów - odnosiła już spore sukcesy w przeszłości, odnosi je i teraz, jej nowy film robi furorę na portalu Bass Players United, obejrzało go w ciągu jednego dnia 30 tys widzów, przypomnijmy, że poprzednie nagranie Bacha obejrzało w ciągu miesiąca grubo ponad 200 tys widzów. Muzyka baroku grana na gitarze basowej budzi sporą sensację. To największy sukces w tym pokoleniu ostrzeszowskich muzyków jeśli chodzi o popularność w sieci.

Zapraszamy na koncert
NewsZapraszamy 13 maja o godzinie 19.oo do kinoteatru "Piast" na koncert Full-X - zespołu Adama Fulary, takie koncerty odbywają się w Ostrzeszowie niezwykle rzadko (ostatni 2 lata temu), więcej informacji na stronie wydarzenia:

1-3 maja
NewsW dniach od 1 do 3 maja szkoła jest nieczynna - nie będzie zajęć edukacyjnych.
Wesołych Świąt!
NewsWszystkim słuchaczom, sympatykom, absolwentom Szkoły Zespołów życzymy miłych, zdrowych, muzycznych, WESOŁYCH ŚWIĄT.

Przerwa świąteczna tak, jak we wszystkich polskich szkołach, potrwa od 13 do 18 kwietnia (czwartek - wtorek).
Sukcesy uczniów szkoły w konkursie DKS
NewsW dniu 6 kwietnia odbył się konkurs Dni Kultury Szkolnej, w którym mogliśmy oglądać uczniów wszystkich rodzajów szkół z powiatu i nie tylko. W składach tych zespołów było m. in. wielu uczniów Szkoły Zespołów.
Oprócz dużego sukcesu zespołu The Foomix, prowadzonego przez Adama Fularę, który zdobył dwie pierwsze nagrody: w kategorii wokalnej oraz instrumentalnej, I miejsce w kategorii gimnazjów zajął zespół z Gimnazjum Nr 2 w którym grają Patryk Ślak (absolwent) i Marta Mieszała. Zosia Jóżwiak otrzymała III miejsce w kategorii wokalnej. Zespół The Foomix zdobył nagrody w składzie: Iga Kurzawa, Paweł Jasiak, Maciej Pelka, Robert Hełka, Jakub Muskała, Miłosz Kozica, Konrad Fabisz, Krzysztof Marczak. Zwycięzcom gratulujemy!!! Nasza szkoła jest lokalnym leaderem jeśli chodzi o aktywność absolwentów na ostrzeszowskiej scenie muzycznej, co widać nie tylko w czasie konkursów szkolnych, ale też np. w koncertach typu WOŚP.
Od 13 do 15 marca nie będzie zajęć z Panią Jabłońską
NewsZ powodu choroby nie będzie zajęć w dniach od 13 do 15 marca z Panią Jabłońską.
Ferie
NewsFerie rozpoczynamy 30. stycznia i potrwają do 10. lutego 2017. W tym czasie nie ma zajęć. Życzymy udanego wypoczynku i powrotu do szkoły z nowymi siłami do grania w drugim semestrze.
Za zgodą grup niektóre zaległe zajęcia zostaną odrobione we ferie (powiadomienia będą wysłane do zainteresowanych).
Wtorkowe zajęcia 24.1 z Panią Bożeną dla 7 latków przeniesione
NewsWyjątkowo dnia 24.1 nie będzie zajęć dla 7 latków z panią Bożeną Jabłońską, odbędą się one we ferie w terminie ustalonym z Panią Bożeną.
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 6 > >>

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014