Strona główna Rekrutacja Forum13 Grudzień 2017 10:48

Najnowszy Użytkownik: Boom Boom
Plan zajęć 2017/18
NewsGrupa dla dzieci: piątek godzina 17:05. (na razie jest jedna)
I klasa:
-teoria i kształcenie słuchu - wtorek g. 18, sala 007, ZS Nr 2 (ul. Krańcowa 7)
-grupa zaawansowana (dla dorosłych) - środa g. 19.30, ul. Targowa 6
-grupa początkująca (akustyczna) - środa g. 16.40 (uwaga! godzina może ulec jeszcze zmianie - będzie tu informacja)
-zajęcia indywidualne w godzinach ustalonych z nauczycielem (w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z nauczycielem lub sekretariatem)
______
II klasa:
-teoria i kształcenie słuchu - wtorek g. 16:25
-grupa zaawansowana (Targowa 6) - środa g. 16:oo
-grupa gitar akustycznych (ZS2) - czwartek g. 16:00
-grupa początkujących (ZS2) - poniedziałek 15:10
III klasa:
-teoria i kształcenie słuchu: poniedziałek g. 17.oo (ZS2)
-grupa śedniozaawansowana - czwartek g. 17.30 (ZS2)
-grupa zaawansowana -czwartek 17.30 (Targowa 6)
_____

Zajęcia indywidualne w godzinach ustalonych z nauczycielem (w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z nauczycielem lub sekretariatem).
UWAGA! Plan jest w trakcie ustalania, mogą nastąpić w najbliższych dniach jeszcze jakieś zmiany, proszę śledzić newsy na naszej stronie www.

Wszystkim naszym słuchaczom życzymy wytrwałości i wiele radości z wspólnego muzykowania. Do zobaczenia na lekcjach.

Małgorzata Dytfeld - artykuł w prasie
NewsW "Czasie Ostrzeszowskim" ukazał się artykuł o naszej uczennicy - Małgorzacie Dytfeld i jej wokalnym talencie. Treść nawiązuje do ostatniego nagrania Małgosi, które można obejrzeć tu:

Małgorzata Dytfeld - Autumn Leaves

Artykuł o lekcjach dla małych dzieci (5-8 lat) i skrzypcach
NewsArtykuł z "Czasu Ostrzeszowskiego" o lekcjach dla małych dzieci i lekcjach gry na skrzypcach w naszej szkole.
Spotkanie organizacyjne
NewsRozpoczęcie roku szkolnego będzie w środę 6 września o godzinie 16.oo w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie (FUM) w klasie Aula prawa lub 007 (w łączniku obok sali gimnastycznej) - tam też ustalimy plan zajęć. Zajęcia rozpoczną się 7 września w czwartek wg planu. Proszę o zabranie planów lekcji. W przypadku małych dzieci ich obecność NIE jest obowiązkowa.

W przypadku, gdyby ktoś się chciał dopisać, najlepiej z powodu organizacji planu wcześniej, przed spotkaniem, telefonicznie zapisać się do grupy (tel. 604 695 855). Zapraszamy!
Małgorzata Dytfeld
NewsJeszcze jeden film od naszej zdolnej wokalistki z pierwszej klasy, jej aranżacja, gra, śpiewa i improwizuje. Małgorzata Dytfeld:

Trailer - nasi uczniowie i absolwenci
NewsWkrótce na stronie pojawi się informacja o terminie spotkania organizacyjnego (prawdopodobnie będzie to środa 6.9).
Artykuł o Bartku Jambrożym
NewsBartek Jambroży to nasz uzdolniony absolwent, nagrał niedawno szeroko komentowane nagranie video ze standardem jazzowym "All The Things You Are":
Link YouTube. W "Czasie Ostrzeszowskim" ukazał się artykuł:

Artykuł w Czasie Ostrzeszowskim - nowy nabór
NewsW "Czasie Ostrzeszowskim" opublikowany został artykuł o nowej rekrutacji w Szkole Zespołów.

Rusza rekrutacja 2016/17
NewsZapraszamy do naszej szkoły młodzież, dorosłych, a także małe dzieci (5-8 lat) - dla których prowadzimy specjalne zajęcia. Zapisać się można przez formularz na stronie (po uprzednim zarejestrowaniu), a także mailowo: szkola@fulara.com i telefonicznie 604 695 855.

Muzyka filmowa od Szymona Jeziornego
NewsPolecamy posłuchać muzyki naszego nauczyciela i dawnego absolwenta - Szymona Jeziornego. Taka mała ciekawostka - utwór ma formę ronda (ABA) z rozbudowaną, wielowątkową częścią B. Autorowi gratulujemy ładnej muzyki.

Zdjęcia z koncertu na Baszcie
NewsZdjęcia z koncertu naszych uczniów na "Baszcie" można obejrzeć w galerii:
Strona 2 z 29 < 1 2 3 4 5 > >>

10/11/2017
Zapmniałem 668 617 213

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014