Strona główna Rekrutacja Forum19 Październik 2018 10:08

Zapraszamy na koncert!
News20 maja o godzinie 15.oo zapraszamy do kinoteatru na koncert uczniów i absolwentów Szkoły Zespołów. Oprócz tego będzie wiele niespodzianek, m. in wystąpi dr Robert Oleksa - doktor z poznania, który zajmuje się bitonalnością improwizacji.

Nie są to wszystkie niespodzianki, ale więcej dowiecie się na koncercie!
Strona wydarzenia:

Utrudnienia w dostępie do sali 110
NewsW dniach 9-25 maja, tradycyjnie w okresie matur, zajęcia będą odbywać się w innej sali (zamiast 110 aby nie przeszkadzać maturzystom). Szczegółowe informacje o ewentualnych zajęciach w sali 110 będą pojawiać się na tej stronie www. Zajęcia będą odbywać się w klasie za salą gimnastyczną po schodach na I piętrze (jest tam tylko jedna klasa).

Za utrudnienia przepraszamy.
1-3 maja
NewsW dniach 1-3 maja nie będzie zajęć edukacyjnych, zgodnie z rozkładem roku szkolnego. 4 maja są normalnie zajęcia, 30 kwietnia też powinny się odbyć, ale z powodu zamkniętego budynku szkoły zajęcia dla III klasy (teoria) zostały odwołane, a pozostali uczniowie umówią się na lekcje, które powinny się odbyć 30.4.2018 z Panem Szymonem, w innym terminie.
Liczne sukcesy naszych uczniów na DKS 2018
NewsUczniowie Szkoły Zespołów brali udział w konkursie Dni Kultury Szkolnej reprezentując swoje placówki w różnych kategoriach. W konkursie laury zdobywali: Marta Mieszała, Mikołaj Janiszewski, Zosia Jóźwiak, Oliwier Papiernik, Maciej Pelka, Iga Kurzawa, Jakub Muskała, Krzysztof Marczak, Konrad Fabisz i Paweł Jasiak (kolejność przypadkowa). Laureatom gratulujemy!!!
Wesołych Świąt!
NewsZ okazji nadchodzących Świąt Wielkanonych wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości wszystkim sympatykom i uczniom Szkoły Zespołów życzą nauczyciele. Przerwa świąteczna potrwa od 29.03 do 3.04.
9.3 nie będzie zajęć z p. Sołtysiak
NewsDnia 9 marca z powodu choroby nie będzie zajęć z p. Sołtysiak.
Dnia 5 marca z p. Szymonem Jeziornym nie będzie zajęć
NewsZ powodu choroby 5 marca nie będzie zajęć z p. Jeziornym. Zostaną odrobione później.
Ferie
NewsWszystkim uczniom, słuchaczom i sympatykom naszej szkoły życzymy udanych ferii, odpoczynku po zdanych egzaminach półrocznych i nowych sił po powrocie. Do zobaczenia w drugim semestrze! Ferie trwają od 12 do 23 lutego 2018.
Tydzień egzaminów
NewsDziś (22.1.2018) rozpoczyna się tydzień egzaminów półrocznych. Wszystkim naszym uczniom życzymy powodzenia. Od następnego tygodnia rozpoczynamy drugi semestr.
Zdjęcia w WOŚP 2018 z licznym udziałem naszych uczniów
NewsNa WOŚP 2018 w "Celince" można było oglądać naszych uczniów aż w trzech zespołach. Sensację wzbudził młody zespół Michała Białowąsa (Oliwier Papiernik, Franek Pluciński, Radek Hurny) istniejący od trzech tygodni, który zagrał bardzo przyzwoicie mimo niskiej średniej wieku, jak i dobrze brzmiące trio Szymona Jeziornego z Małgorzatą Dytfeld i Piotrem Bielastym w składzie, oto galeria z tego wydarzenia (fot. Kamil Cichoń):

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
NewsW tym roku uczniowie i absolwenci Szkoły Zespołów w Ostrzeszowie sami zorganizowali się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (co nas bardzo cieszy) i zagrają w trzech zespołach występujących w "Celince", zapraszamy od 15,45 na występ.

Strona 2 z 31 < 1 2 3 4 5 > >>