Strona główna Rekrutacja Forum18 Październik 2017 06:25

Najnowszy Użytkownik: Boom Boom
Spotkanie organizacyjne
NewsRozpoczęcie roku szkolnego będzie w środę 6 września o godzinie 16.oo w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie (FUM) w klasie Aula prawa lub 007 (w łączniku obok sali gimnastycznej) - tam też ustalimy plan zajęć. Zajęcia rozpoczną się 7 września w czwartek wg planu. Proszę o zabranie planów lekcji. W przypadku małych dzieci ich obecność NIE jest obowiązkowa.

W przypadku, gdyby ktoś się chciał dopisać, najlepiej z powodu organizacji planu wcześniej, przed spotkaniem, telefonicznie zapisać się do grupy (tel. 604 695 855). Zapraszamy!
Małgorzata Dytfeld
NewsJeszcze jeden film od naszej zdolnej wokalistki z pierwszej klasy, jej aranżacja, gra, śpiewa i improwizuje. Małgorzata Dytfeld:

Trailer - nasi uczniowie i absolwenci
NewsWkrótce na stronie pojawi się informacja o terminie spotkania organizacyjnego (prawdopodobnie będzie to środa 6.9).
Artykuł o Bartku Jambrożym
NewsBartek Jambroży to nasz uzdolniony absolwent, nagrał niedawno szeroko komentowane nagranie video ze standardem jazzowym "All The Things You Are":
Link YouTube. W "Czasie Ostrzeszowskim" ukazał się artykuł:

Artykuł w Czasie Ostrzeszowskim - nowy nabór
NewsW "Czasie Ostrzeszowskim" opublikowany został artykuł o nowej rekrutacji w Szkole Zespołów.

Rusza rekrutacja 2016/17
NewsZapraszamy do naszej szkoły młodzież, dorosłych, a także małe dzieci (5-8 lat) - dla których prowadzimy specjalne zajęcia. Zapisać się można przez formularz na stronie (po uprzednim zarejestrowaniu), a także mailowo: szkola@fulara.com i telefonicznie 604 695 855.

Muzyka filmowa od Szymona Jeziornego
NewsPolecamy posłuchać muzyki naszego nauczyciela i dawnego absolwenta - Szymona Jeziornego. Taka mała ciekawostka - utwór ma formę ronda (ABA) z rozbudowaną, wielowątkową częścią B. Autorowi gratulujemy ładnej muzyki.

Zdjęcia z koncertu na Baszcie
NewsZdjęcia z koncertu naszych uczniów na "Baszcie" można obejrzeć w galerii:
Zapraszamy na koncert uczniów
NewsKilku uczniów, którzy w tych dniach nie wyjechali na wakacje zagrają koncert w czasie sobotniego festynu rodzinnego na "Baszcie". Serdecznie zapraszamy po godzinie 16.

Nagranie dyplomowe Bartka Jambrożego
NewsZ dumą przedstawiam nagranie utworu, na którym uczył się śpiewać m. in. Michael Jackson - to stary standard jazzowy pt. "All The Things You Are". W nagraniu towarzyszą Bartkowi - Maja i Julia Skrobek. Życzymy spokojnych wakacji!

Zakończenie roku szkolnego - świadectwa
NewsW czwartek jest ostatni dzień zajęć edukacyjnych, w tym dniu też zostaną wręczone ostatnie świadectwa (poza wyjątkowymi sytuacjami), zajęcia dla I i II klasy na ul. Targowej zaczną się wcześniej - od 15.30 (I klasa) i 16.40 (II klasa) - będą ostatnie zaliczenia, sesja nagraniowa dla chętnych, wspólne zdjęcie grupowe, rozdanie świadectw.

Zaczynamy wakacje - wszystkim naszym uczniom i sympatykom życzymy udanego wypoczynku. Informujemy też, że podobnie jak w tym roku - w przyszłym obowiązywać będzie zniżka (19 zł/mies przy pełnym kursie tj. jeden miesiąc za darmo w roku) dla osób, które polecą naszą szkołę znajomym.

Zapraszamy ponownie od września.
Strona 2 z 28 < 1 2 3 4 5 > >>

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014