Strona główna Rekrutacja Forum22 Czerwiec 2018 10:02

Najnowszy Użytkownik: Iza
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Zakończenie roku szkolnego 2017/18
NewsW tym tygodniu kończymy rok szkolny, zajęcia dydaktyczne trwają do 21 czerwca 2018. W trakcie ostatnich zajęć klasyfikowani uczniowie otrzymają świadectwa. Jeśli ktoś nie zdążył zaliczyć egzaminu w czerwcu, będzie okazja we wrześniu nadrobić zaległości i otrzymać świadectwo. Wszystkim ocenionym uczniom gratulujemy wyników, a przede wszystkim umiejętności i życzymy udanych wakacji!

Zdjęcie jednej z grup uczniów z II klasy:
Boże Ciało
NewsW dniach 31.05 i 01.06 (czwartek i piątek) nie będzie zajęć dydaktycznych w Szkole Zespołów zgodnie z rozkładem roku szkolnego. Kompleks szkolny jest w tych dniach nieczynny.
Podziękowania
NewsSerdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości 10-lecia Szkoły Zespołów, szczególnie
- uczniom i absolwentom, wszystkim artystom. Byliście wspaniali. Życzę każdemu nauczycielowi, aby kiedyś się tak poczuł, jak ja wczoraj.
- firmie DARO (Dariusz Papiernik) za piękne nagrody dla młodych muzyków
- nauczycielom za przygotowanie młodzieży i piękną muzykę
- pracownikom OCK za salę, nagłośnienie (dzięki Jurek), a także Panu Dyrektorowi za piękną nagrodę i słowa
- władzom miasta Ostrzeszów i Powiatu Ostrzeszowskiego za pamięć i kwiaty.
- Kamilowi Cichoniowi za piękne zdjęcia i wystawę
- Rodzinie i przyjaciołom (dzięki Patryk) za nieocenioną pomoc w organizacji
wszystkim sympatykom, gościom i słuchaczom.
Zapraszamy na koncert!
News20 maja o godzinie 15.oo zapraszamy do kinoteatru na koncert uczniów i absolwentów Szkoły Zespołów. Oprócz tego będzie wiele niespodzianek, m. in wystąpi dr Robert Oleksa - doktor z poznania, który zajmuje się bitonalnością improwizacji.

Nie są to wszystkie niespodzianki, ale więcej dowiecie się na koncercie!
Strona wydarzenia:

Utrudnienia w dostępie do sali 110
NewsW dniach 9-25 maja, tradycyjnie w okresie matur, zajęcia będą odbywać się w innej sali (zamiast 110 aby nie przeszkadzać maturzystom). Szczegółowe informacje o ewentualnych zajęciach w sali 110 będą pojawiać się na tej stronie www. Zajęcia będą odbywać się w klasie za salą gimnastyczną po schodach na I piętrze (jest tam tylko jedna klasa).

Za utrudnienia przepraszamy.
1-3 maja
NewsW dniach 1-3 maja nie będzie zajęć edukacyjnych, zgodnie z rozkładem roku szkolnego. 4 maja są normalnie zajęcia, 30 kwietnia też powinny się odbyć, ale z powodu zamkniętego budynku szkoły zajęcia dla III klasy (teoria) zostały odwołane, a pozostali uczniowie umówią się na lekcje, które powinny się odbyć 30.4.2018 z Panem Szymonem, w innym terminie.
Liczne sukcesy naszych uczniów na DKS 2018
NewsUczniowie Szkoły Zespołów brali udział w konkursie Dni Kultury Szkolnej reprezentując swoje placówki w różnych kategoriach. W konkursie laury zdobywali: Marta Mieszała, Mikołaj Janiszewski, Zosia Jóźwiak, Oliwier Papiernik, Maciej Pelka, Iga Kurzawa, Jakub Muskała, Krzysztof Marczak, Konrad Fabisz i Paweł Jasiak (kolejność przypadkowa). Laureatom gratulujemy!!!
Wesołych Świąt!
NewsZ okazji nadchodzących Świąt Wielkanonych wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości wszystkim sympatykom i uczniom Szkoły Zespołów życzą nauczyciele. Przerwa świąteczna potrwa od 29.03 do 3.04.
9.3 nie będzie zajęć z p. Sołtysiak
NewsDnia 9 marca z powodu choroby nie będzie zajęć z p. Sołtysiak.
Dnia 5 marca z p. Szymonem Jeziornym nie będzie zajęć
NewsZ powodu choroby 5 marca nie będzie zajęć z p. Jeziornym. Zostaną odrobione później.
Ferie
NewsWszystkim uczniom, słuchaczom i sympatykom naszej szkoły życzymy udanych ferii, odpoczynku po zdanych egzaminach półrocznych i nowych sił po powrocie. Do zobaczenia w drugim semestrze! Ferie trwają od 12 do 23 lutego 2018.
Strona 1 z 30 1 2 3 4 > >>

10/11/2017