Strona główna Rekrutacja Forum28 Marzec 2017 05:16

Najnowszy Użytkownik: Kamil
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Od 13 do 15 marca nie będzie zajęć z Panią Jabłońską
NewsZ powodu choroby nie będzie zajęć w dniach od 13 do 15 marca z Panią Jabłońską.
Ferie
NewsFerie rozpoczynamy 30. stycznia i potrwają do 10. lutego 2017. W tym czasie nie ma zajęć. Życzymy udanego wypoczynku i powrotu do szkoły z nowymi siłami do grania w drugim semestrze.
Za zgodą grup niektóre zaległe zajęcia zostaną odrobione we ferie (powiadomienia będą wysłane do zainteresowanych).
Wtorkowe zajęcia 24.1 z Panią Bożeną dla 7 latków przeniesione
NewsWyjątkowo dnia 24.1 nie będzie zajęć dla 7 latków z panią Bożeną Jabłońską, odbędą się one we ferie w terminie ustalonym z Panią Bożeną.
Uczniowie Szkoły Zespołów na WOŚP 2017
NewsNa początku istnienia Szkoły Zespołów organizowaliśmy specjalne koncerty uczniów, aby się pokazać. Teraz nie musimy tego już robić. Nasi uczniowie obecni są w wielu projektach i zespołach w Ostrzeszowie i w okolicy. Na tegorocznym finale WOŚP absolwentów Szkoły oraz szkolnego zespołu The Foomix prowadzonego przez Adama Fularę będzie można posłuchać aż w trzech zespołach grających między innymi bardziej wymagającą muzykę improwizowaną. Tym właśnie wyróżnia się nasza szkoła spośród innych form nauki muzyki w Ostrzeszowie. Zapraszamy w niedzielę 15 stycznia do Kinoteatru Piast. "Nasi" grają od 17.

Trzech Króli
News6 stycznia w Święto Trzech Króli nie będzie zajęć edukacyjnych.
Wesołych Świąt!
NewsZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym uczniom oraz sympatykom dużo radości, zdrowia i entuzjazmu muzycznego! Przerwa świąteczna potrwa od 23.12.2014 do 1.1.2015
Zajęcia z Panią Bożeną - odwołane
NewsZ powodu choroby w tym tygodniu (12-15. grudnia) zajęcia z Panią Bożeną Jabłońską zostają odwołane. Zajęcia te (z wyjątkiem poniedziałkowych) będą odrobione w innym terminie ustalonym wspólnie z grupą.
23.11 zajęcia dla skrzypaczek też odwołane
NewsDziś (23.11) także nie będzie zajęć gry na skrzypcach prowadzonych przez Panią Bożenę Jabłońską z powodu choroby.
Zajęcia dla grupy maluchów z Panią Bożeną odwołane 22.11
NewsZ powodu choroby zajęcia z grupą dzieci z Panią Bożeną Jabłońską dnia 22.11 się nie odbędą. Pozostałe zajęcia odbywają się normalnie w tym dniu.
Odwołane zajęcia z p. Fularą w poniedziałek i wtorek (14-15. 11)
NewsZ powodu choroby nie będzie zajęć z panem Adamem Fularą z kształcenia słuchu i teorii muzyki w poniedziałek 14.11 o godzinie 17 (klasa II) ani we wtorek 15.11 o godzinie 16 (klasa I).

Pozostałe zajęcia w tych dniach odbywają się planowo.
News11 listopada (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Strona 1 z 26 1 2 3 4 > >>

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014