Strona główna Rekrutacja Forum20 Listopad 2017 15:06

Najnowszy Użytkownik: Boom Boom
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Prośba o zabranie dzwonków
NewsProsimy zabrać dzwonki na zajęcia dla małych dzieci w piątek.
3 listopada nie będzie zajęć z Panią Sołtysiak
NewsZ powodu występu z Wrocławską Orkiestrą Symfoniczną nie będzie wyjątkowo piątkowych zajęć z Panią Sołtysiak w dniu 3 listopada 2017 (zarówno w grupie maluchów, jak i indywidualnych). Ponieważ to już drugi taki piątek w semestrze zgodnie z Umową zostaną pomniejszone listopadowe rachunki dla tych uczniów. Inne zajęcia tego dnia odbywają się wg planu.
Wszystkich Świętych
NewsW dniu 1.11.2017 nie będzie zajęć edukacyjnych (Wszystkich Świętych). W inne dni w tym tygodniu zajęcia odbywają się planowo.
Piątkowe zajęcia 6.10 z Panią Natalią Sołtysiak wyjątkowo odwołane
NewsZ powodu choroby zajęcia 6.10 z Panią Natalią Sołtysiak się nie odbędą. W kolejnym tygodniu odbędą się bez zmian.
Nowa muzyka od naszego nauczyciela - dawnego absolwenta
NewsNowa muzyka napisana przez Szymona Jeziornego - naszego nauczyciela i dawnego absolwenta. Polecamy!

Nowe nagranie Ewy Owczarek i jedno miejsce wolne
NewsW klasie skrzypiec zwolniło się jedno ostatnie miejsce, gdyby ktoś chciał się jeszcze od października dopisać. Tymczasem Ewa Owczarek (utalentowana absolwentka Szkoły Zespołów, obecnie studiująca muzykologię) nagrała nowy utwór Bacha:

Brak miejsc na skrzypce
NewsKończymy powoli tegoroczną rekrutację. Gdyby ktoś jeszcze chciał się dopisać - to zapraszamy na inny instrument, ponieważ w klasie skrzypiec brakło miejsc.
Kolejny sukces Ewy Owczarek
NewsEwa Owczarek, nasza absolwentka, której nagrania z muzyką baroku zrobiły furorę w sieci zdobywając niekiedy kilkaset tysięcy odtworzeń, dostała się na studia magisterskie z muzykologii. Dodajmy, że nasza szkoła to jedyna edukacja muzyczna jaką Ewa zdobyła. Gratulujemy sukcesu.

Efaktury
NewsW dniu dzisiejszym wystawione zostały automatycznie pierwsze w tym roku szkolnym e-faktury PDF. Prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail. Jeśli ktoś NIE otrzymał prosimy o informację na adres: szkola@fulara.com.
Zajęcia z p. Fulara 18-19 września zawieszone
NewsW dniach 18-19 września nie będzie zajęć z Panem Adamem Fularą z powodu choroby. Pozostałe zajęcia odbywają się w tych dniach planowo.
Grupa dziecięca - prosimy zabrać dzwonki
NewsTe dzieci z grupy piątkowej (godzina 17.05), które posiadają w domu dzwonki, prosimy o ich zabranie na zajęcia w najbliższy piątek 15.09.
Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>

10/11/2017
Zapmniałem 668 617 213

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014