Strona główna Rekrutacja Forum12 Listopad 2018 22:04

Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Święto Narodowe
News12 listopada nie będzie zajęć dydaktycznych (święto narodowe, szkoły są nieczynne tego dnia).
W dniu 7.11 nie będzie zajęć dla kl II i III z panem Fularą
NewsW dniu 7.11 (środa) nie będzie zajęć dla klasy II i III z teorii muzyki i kształcenia słuchu z panem Adamem Fularą (wizyta u lekarza). Zajęcia z innymi nauczycielami odbywają się tego dnia normalnie według harmonogramu.
Wszystkich Świętych
NewsDnia 1 i 2.11 (czwartek i piątek) nie będzie zajęć dydaktycznych zgodnie z harmonogramem roku szkolnego ZS2.
16 października zastępstwo zamiast p. Bożeny
NewsPani Bożena nadal jest na zwolnieniu, zamiast niej na lekcje przyjdzie dn. 16.10.2018r. pani Zosia. Godziny i miejsce zajęć pozostaje bez zmian.
9. października nie będzie zajęć z Panią Bożeną Jabłońską
News9.X.2018 nie będzie zajęć z Panią Bożeną Jabłońską z powodu choroby. Pozostałe zajęcia w tym dniu odbywają się bez zmian.
Pierwsze e-faktury
NewsW dniu dzisiejszym (21.09.2018) wysłane zostały pierwsze w tym roku szkolnym e-faktury dla naszych uczniów, generowane przez automatyczny system. W przypadku, jeśli ktoś nie otrzymał e-faktury na podany adres e-mail, prosimy o kontakt telefoniczny 604695855 lub mailowy szkola@fulara.com.

Także w przypadku zauważenia błędów w fakturze (np. literówka w adresie) prosimy o kontakt.

Kolejne e-faktury będą generowane na początku każdego miesiąca.
Zajęcia z Szymonem Jeziornym przełożone
NewsW dniach 21-28 września 2018 nie będzie zajęć z panem Szymonem Jeziornym z powodu ważnych spraw rodzinnych. Zajęcia te zostaną odrobione w ustalonych na zajęciach terminach.

Plan zajęć 2018/19
NewsUwaga! Plan nie zawiera zajęć indywidualnych - ustalamy je telefonicznie z zainteresowanymi, z wyjątkiem wtorku:

I klasa
wtorek 16.oo - teoria i kształcenie słuchu - ZS2 - sala w łączniku przy sali gimnastycznej
grupa MM - czwartek 16.40 sala 110w (warsztaty, I piętro, na końcu korytarza po lewej stronie)
grupa "pełen kurs" - czwartek 15.10, sala 110w (j.w.)
grupa Alana - piątek 16.15 - sala 110w

II klasa
środa godz. 17.30 - teoria ZS2
gr. zaawansowana - czwartek 16.30 - Targowa 6 (+absolwenci I)

III klasa:
środa godz. 16.oo - teoria ZS2
gr. zaawansowana I - poniedziałek 19.45 - zespół (+Kuba z 2 klasy i Małgosia z 3) - Targowa 6
gr. od początku (m. in. Radek H.)- poniedziałek 15.40 - 110w
Grupa absolwentów II + Iga:
czwartek 18.oo - Targowa 6

Muzyczne przedszkole:
wtorek g. 16.oo

Zajęcia ind. skrzypce w110:
wtorek 17.oo - p. Ręk
wtorek 17.4o - p. Krząstek
wtorek 18.20 - p. Wiśnia
wtorek 19.00 - p. Bacik

Pozostałe zajęcia indywidualne - proszę o kontakt z wykładowcami (są w trakcie ustalania), lub ze Szkołą (604 695 855).

Spotkanie organizacyjne
NewsSpotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 5.9.2018 o godzinie 16.oo w Zespole Szkół Nr 2 przy ul. Krańcowej 7 w Ostrzeszowie, w auli prawej (sala może ulec zmianie, jeśli tak - pojawi się kolejne ogłoszenie).

Prosimy o zabranie planów lekcji, zajęcia odbywają się już od przyszłego czwartku.

Po wakacjach wracamy pełni nowych sił i muzycznych pomysłów.
Maja i Bartek grają razem
NewsBartłomiej Jambroży, który odebrał w maju nagrodę "gitarzysta dekady" nagrał kolejny film, tym razem w duecie z Mają Skrobek - Just The Two Of Us:
Rekrutacja 2018
NewsNauka muzyki podnosi inteligencję bardziej, niż jakakolwiek inna znana aktywność, opóźnia procesy starzenia i jest fantastyczną pasją na całe życie. Zapraszamy zarówno początkujących jak i już grających i szukających dróg dalszego rozwoju. Zarówno muzyków, którzy chcą trochę pograć w zaciszu domu, jak i marzących o wielkiej karierze!
Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>