Strona główna Rekrutacja Forum18 Październik 2017 06:26

Najnowszy Użytkownik: Boom Boom
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Piątkowe zajęcia 6.10 z Panią Natalią Sołtysiak wyjątkowo odwołane
NewsZ powodu choroby zajęcia 6.10 z Panią Natalią Sołtysiak się nie odbędą. W kolejnym tygodniu odbędą się bez zmian.
Nowa muzyka od naszego nauczyciela - dawnego absolwenta
NewsNowa muzyka napisana przez Szymona Jeziornego - naszego nauczyciela i dawnego absolwenta. Polecamy!

Nowe nagranie Ewy Owczarek i jedno miejsce wolne
NewsW klasie skrzypiec zwolniło się jedno ostatnie miejsce, gdyby ktoś chciał się jeszcze od października dopisać. Tymczasem Ewa Owczarek (utalentowana absolwentka Szkoły Zespołów, obecnie studiująca muzykologię) nagrała nowy utwór Bacha:

Brak miejsc na skrzypce
NewsKończymy powoli tegoroczną rekrutację. Gdyby ktoś jeszcze chciał się dopisać - to zapraszamy na inny instrument, ponieważ w klasie skrzypiec brakło miejsc.
Kolejny sukces Ewy Owczarek
NewsEwa Owczarek, nasza absolwentka, której nagrania z muzyką baroku zrobiły furorę w sieci zdobywając niekiedy kilkaset tysięcy odtworzeń, dostała się na studia magisterskie z muzykologii. Dodajmy, że nasza szkoła to jedyna edukacja muzyczna jaką Ewa zdobyła. Gratulujemy sukcesu.

Efaktury
NewsW dniu dzisiejszym wystawione zostały automatycznie pierwsze w tym roku szkolnym e-faktury PDF. Prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mail. Jeśli ktoś NIE otrzymał prosimy o informację na adres: szkola@fulara.com.
Zajęcia z p. Fulara 18-19 września zawieszone
NewsW dniach 18-19 września nie będzie zajęć z Panem Adamem Fularą z powodu choroby. Pozostałe zajęcia odbywają się w tych dniach planowo.
Grupa dziecięca - prosimy zabrać dzwonki
NewsTe dzieci z grupy piątkowej (godzina 17.05), które posiadają w domu dzwonki, prosimy o ich zabranie na zajęcia w najbliższy piątek 15.09.
Plan zajęć 2017/18
NewsGrupa dla dzieci: piątek godzina 17:05. (na razie jest jedna)
I klasa:
-teoria i kształcenie słuchu - wtorek g. 18, sala 007, ZS Nr 2 (ul. Krańcowa 7)
-grupa zaawansowana (dla dorosłych) - środa g. 19.30, ul. Targowa 6
-grupa początkująca (akustyczna) - środa g. 16.40 (uwaga! godzina może ulec jeszcze zmianie - będzie tu informacja)
-zajęcia indywidualne w godzinach ustalonych z nauczycielem (w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z nauczycielem lub sekretariatem)
______
II klasa:
-teoria i kształcenie słuchu - wtorek g. 16:25
-grupa zaawansowana (Targowa 6) - środa g. 16:oo
-grupa gitar akustycznych (ZS2) - czwartek g. 16:00
-grupa początkujących (ZS2) - poniedziałek 15:10
III klasa:
-teoria i kształcenie słuchu: poniedziałek g. 17.oo (ZS2)
-grupa śedniozaawansowana - czwartek g. 17.30 (ZS2)
-grupa zaawansowana -czwartek 17.30 (Targowa 6)
_____

Zajęcia indywidualne w godzinach ustalonych z nauczycielem (w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z nauczycielem lub sekretariatem).
UWAGA! Plan jest w trakcie ustalania, mogą nastąpić w najbliższych dniach jeszcze jakieś zmiany, proszę śledzić newsy na naszej stronie www.

Wszystkim naszym słuchaczom życzymy wytrwałości i wiele radości z wspólnego muzykowania. Do zobaczenia na lekcjach.

Małgorzata Dytfeld - artykuł w prasie
NewsW "Czasie Ostrzeszowskim" ukazał się artykuł o naszej uczennicy - Małgorzacie Dytfeld i jej wokalnym talencie. Treść nawiązuje do ostatniego nagrania Małgosi, które można obejrzeć tu:

Małgorzata Dytfeld - Autumn Leaves

Artykuł o lekcjach dla małych dzieci (5-8 lat) i skrzypcach
NewsArtykuł z "Czasu Ostrzeszowskiego" o lekcjach dla małych dzieci i lekcjach gry na skrzypcach w naszej szkole.
Strona 1 z 28 1 2 3 4 > >>

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014