Strona główna Rekrutacja Forum27 Lipiec 2017 23:28

Najnowszy Użytkownik: kyuba07
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Nagranie dyplomowe Bartka Jambrożego
NewsZ dumą przedstawiam nagranie utworu, na którym uczył się śpiewać m. in. Michael Jackson - to stary standard jazzowy pt. "All The Things You Are". W nagraniu towarzyszą Bartkowi - Maja i Julia Skrobek. Życzymy spokojnych wakacji!

Zakończenie roku szkolnego - świadectwa
NewsW czwartek jest ostatni dzień zajęć edukacyjnych, w tym dniu też zostaną wręczone ostatnie świadectwa (poza wyjątkowymi sytuacjami), zajęcia dla I i II klasy na ul. Targowej zaczną się wcześniej - od 15.30 (I klasa) i 16.40 (II klasa) - będą ostatnie zaliczenia, sesja nagraniowa dla chętnych, wspólne zdjęcie grupowe, rozdanie świadectw.

Zaczynamy wakacje - wszystkim naszym uczniom i sympatykom życzymy udanego wypoczynku. Informujemy też, że podobnie jak w tym roku - w przyszłym obowiązywać będzie zniżka (19 zł/mies przy pełnym kursie tj. jeden miesiąc za darmo w roku) dla osób, które polecą naszą szkołę znajomym.

Zapraszamy ponownie od września.
Boże Ciało
NewsW dniach 15-16 czerwca 2017 nie będzie zajęć edukacyjnych w Szkole Zespołów (długi weekend - Boże Ciało).
30 maja nie będzie zajęć z p. Jabłońską
NewsW dniu 30 maja nie będzie zajęć z p. Bożeną. Zostaną odrobione w późniejszym czasie. Termin zostanie uzgodniony za tydzień na zajęciach.
Zajęcia z p. Adamem Fularą zawieszone 29.05-01.06
NewsW dniach 29.05 - 01.06 nie będzie zajęć z p. Adamem Fularą z powodu wyjazdu służbowego (grupy zaawansowane i zajęcia z teorii i kształcenia słuchu). Pozostałe zajęcia odbywają się w tych dniach bez zmian wg planu.
Kolejny sukces naszej absolwentki
NewsEwa Owczarek - absolwentka Szkoły Zespołów - odnosiła już spore sukcesy w przeszłości, odnosi je i teraz, jej nowy film robi furorę na portalu Bass Players United, obejrzało go w ciągu jednego dnia 30 tys widzów, przypomnijmy, że poprzednie nagranie Bacha obejrzało w ciągu miesiąca grubo ponad 200 tys widzów. Muzyka baroku grana na gitarze basowej budzi sporą sensację. To największy sukces w tym pokoleniu ostrzeszowskich muzyków jeśli chodzi o popularność w sieci.

Zapraszamy na koncert
NewsZapraszamy 13 maja o godzinie 19.oo do kinoteatru "Piast" na koncert Full-X - zespołu Adama Fulary, takie koncerty odbywają się w Ostrzeszowie niezwykle rzadko (ostatni 2 lata temu), więcej informacji na stronie wydarzenia:

1-3 maja
NewsW dniach od 1 do 3 maja szkoła jest nieczynna - nie będzie zajęć edukacyjnych.
Wesołych Świąt!
NewsWszystkim słuchaczom, sympatykom, absolwentom Szkoły Zespołów życzymy miłych, zdrowych, muzycznych, WESOŁYCH ŚWIĄT.

Przerwa świąteczna tak, jak we wszystkich polskich szkołach, potrwa od 13 do 18 kwietnia (czwartek - wtorek).
Sukcesy uczniów szkoły w konkursie DKS
NewsW dniu 6 kwietnia odbył się konkurs Dni Kultury Szkolnej, w którym mogliśmy oglądać uczniów wszystkich rodzajów szkół z powiatu i nie tylko. W składach tych zespołów było m. in. wielu uczniów Szkoły Zespołów.
Oprócz dużego sukcesu zespołu The Foomix, prowadzonego przez Adama Fularę, który zdobył dwie pierwsze nagrody: w kategorii wokalnej oraz instrumentalnej, I miejsce w kategorii gimnazjów zajął zespół z Gimnazjum Nr 2 w którym grają Patryk Ślak (absolwent) i Marta Mieszała. Zosia Jóżwiak otrzymała III miejsce w kategorii wokalnej. Zespół The Foomix zdobył nagrody w składzie: Iga Kurzawa, Paweł Jasiak, Maciej Pelka, Robert Hełka, Jakub Muskała, Miłosz Kozica, Konrad Fabisz, Krzysztof Marczak. Zwycięzcom gratulujemy!!! Nasza szkoła jest lokalnym leaderem jeśli chodzi o aktywność absolwentów na ostrzeszowskiej scenie muzycznej, co widać nie tylko w czasie konkursów szkolnych, ale też np. w koncertach typu WOŚP.
Od 13 do 15 marca nie będzie zajęć z Panią Jabłońską
NewsZ powodu choroby nie będzie zajęć w dniach od 13 do 15 marca z Panią Jabłońską.
Strona 1 z 26 1 2 3 4 > >>

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014