Strona główna Rekrutacja Forum17 Styczeń 2018 08:34

Najnowszy Użytkownik: Mathewthons
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Zdjęcia w WOŚP 2018 z licznym udziałem naszych uczniów
NewsNa WOŚP 2018 w "Celince" można było oglądać naszych uczniów aż w trzech zespołach. Sensację wzbudził młody zespół Michała Białowąsa (Oliwier Papiernik, Franek Pluciński, Radek Hurny) istniejący od trzech tygodni, który zagrał bardzo przyzwoicie mimo niskiej średniej wieku, jak i dobrze brzmiące trio Szymona Jeziornego z Małgorzatą Dytfeld i Piotrem Bielastym w składzie, oto galeria z tego wydarzenia (fot. Kamil Cichoń):

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
NewsW tym roku uczniowie i absolwenci Szkoły Zespołów w Ostrzeszowie sami zorganizowali się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (co nas bardzo cieszy) i zagrają w trzech zespołach występujących w "Celince", zapraszamy od 15,45 na występ.

Pilne - zajęć indywidualnych z p. Sołtysiak nie będzie 12.01
NewsDziś 12.01 pani się rozchorowała, w związku z tym nie będzie zajęć indywidualnych, grupowe będą normalnie - dla małych dzieci o godz. 17.05, będzie zastępstwo.
Wesołych Świąt!
NewsWszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich naszych uczniów i sympatyków. Przerwa świąteczna potrwa od 23.12.2017 do 1.1.2018. Świąteczna niespodzianka od Małgosi Dytfeld z II klasy naszej szkoły:
Zajęcia piątkowe z p. Sołtysiak będą według planu
NewsUwaga! Mimo wcześniejszych planów zmiany na czwartek zajęć z panią Sołtysiak, odbędą się one normalnie w piątek 22 grudnia zgodnie z planem zajęć o stałych godzinach. Zamiast pani Sołtysiak będzie zastępstwo.
Prośba o zabranie dzwonków
NewsProsimy zabrać dzwonki na zajęcia dla małych dzieci w piątek.
3 listopada nie będzie zajęć z Panią Sołtysiak
NewsZ powodu występu z Wrocławską Orkiestrą Symfoniczną nie będzie wyjątkowo piątkowych zajęć z Panią Sołtysiak w dniu 3 listopada 2017 (zarówno w grupie maluchów, jak i indywidualnych). Ponieważ to już drugi taki piątek w semestrze zgodnie z Umową zostaną pomniejszone listopadowe rachunki dla tych uczniów. Inne zajęcia tego dnia odbywają się wg planu.
Wszystkich Świętych
NewsW dniu 1.11.2017 nie będzie zajęć edukacyjnych (Wszystkich Świętych). W inne dni w tym tygodniu zajęcia odbywają się planowo.
Piątkowe zajęcia 6.10 z Panią Natalią Sołtysiak wyjątkowo odwołane
NewsZ powodu choroby zajęcia 6.10 z Panią Natalią Sołtysiak się nie odbędą. W kolejnym tygodniu odbędą się bez zmian.
Nowa muzyka od naszego nauczyciela - dawnego absolwenta
NewsNowa muzyka napisana przez Szymona Jeziornego - naszego nauczyciela i dawnego absolwenta. Polecamy!

Nowe nagranie Ewy Owczarek i jedno miejsce wolne
NewsW klasie skrzypiec zwolniło się jedno ostatnie miejsce, gdyby ktoś chciał się jeszcze od października dopisać. Tymczasem Ewa Owczarek (utalentowana absolwentka Szkoły Zespołów, obecnie studiująca muzykologię) nagrała nowy utwór Bacha:

Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>

10/11/2017
Zapmniałem 668 617 213

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku