Strona główna Rekrutacja Forum24 Sierpień 2017 01:55

Najnowszy Użytkownik: mkasia
Witamy

Szkolimy w zakresie gry na wszystkich instrumentach, a także śpiewu, szkoła ta stanowi solidny kurs praktyczny przygotowujący muzyków nie tylko w zakresie gry na instrumencie, ale także obycia ze sceną, gry w zespole, interakcji z innymi muzykami i nagrywania płyt demo. Nasi najlepsi uczniowie, oraz ich zespoły będą promowani w ogólnopolskim magazynie muzyków Gitarzysta.

Rusza rekrutacja 2016/17
NewsZapraszamy do naszej szkoły młodzież, dorosłych, a także małe dzieci (5-8 lat) - dla których prowadzimy specjalne zajęcia. Zapisać się można przez formularz na stronie (po uprzednim zarejestrowaniu), a także mailowo: szkola@fulara.com i telefonicznie 604 695 855.

Muzyka filmowa od Szymona Jeziornego
NewsPolecamy posłuchać muzyki naszego nauczyciela i dawnego absolwenta - Szymona Jeziornego. Taka mała ciekawostka - utwór ma formę ronda (ABA) z rozbudowaną, wielowątkową częścią B. Autorowi gratulujemy ładnej muzyki.

Zdjęcia z koncertu na Baszcie
NewsZdjęcia z koncertu naszych uczniów na "Baszcie" można obejrzeć w galerii:
Zapraszamy na koncert uczniów
NewsKilku uczniów, którzy w tych dniach nie wyjechali na wakacje zagrają koncert w czasie sobotniego festynu rodzinnego na "Baszcie". Serdecznie zapraszamy po godzinie 16.

Nagranie dyplomowe Bartka Jambrożego
NewsZ dumą przedstawiam nagranie utworu, na którym uczył się śpiewać m. in. Michael Jackson - to stary standard jazzowy pt. "All The Things You Are". W nagraniu towarzyszą Bartkowi - Maja i Julia Skrobek. Życzymy spokojnych wakacji!

Zakończenie roku szkolnego - świadectwa
NewsW czwartek jest ostatni dzień zajęć edukacyjnych, w tym dniu też zostaną wręczone ostatnie świadectwa (poza wyjątkowymi sytuacjami), zajęcia dla I i II klasy na ul. Targowej zaczną się wcześniej - od 15.30 (I klasa) i 16.40 (II klasa) - będą ostatnie zaliczenia, sesja nagraniowa dla chętnych, wspólne zdjęcie grupowe, rozdanie świadectw.

Zaczynamy wakacje - wszystkim naszym uczniom i sympatykom życzymy udanego wypoczynku. Informujemy też, że podobnie jak w tym roku - w przyszłym obowiązywać będzie zniżka (19 zł/mies przy pełnym kursie tj. jeden miesiąc za darmo w roku) dla osób, które polecą naszą szkołę znajomym.

Zapraszamy ponownie od września.
Boże Ciało
NewsW dniach 15-16 czerwca 2017 nie będzie zajęć edukacyjnych w Szkole Zespołów (długi weekend - Boże Ciało).
30 maja nie będzie zajęć z p. Jabłońską
NewsW dniu 30 maja nie będzie zajęć z p. Bożeną. Zostaną odrobione w późniejszym czasie. Termin zostanie uzgodniony za tydzień na zajęciach.
Zajęcia z p. Adamem Fularą zawieszone 29.05-01.06
NewsW dniach 29.05 - 01.06 nie będzie zajęć z p. Adamem Fularą z powodu wyjazdu służbowego (grupy zaawansowane i zajęcia z teorii i kształcenia słuchu). Pozostałe zajęcia odbywają się w tych dniach bez zmian wg planu.
Kolejny sukces naszej absolwentki
NewsEwa Owczarek - absolwentka Szkoły Zespołów - odnosiła już spore sukcesy w przeszłości, odnosi je i teraz, jej nowy film robi furorę na portalu Bass Players United, obejrzało go w ciągu jednego dnia 30 tys widzów, przypomnijmy, że poprzednie nagranie Bacha obejrzało w ciągu miesiąca grubo ponad 200 tys widzów. Muzyka baroku grana na gitarze basowej budzi sporą sensację. To największy sukces w tym pokoleniu ostrzeszowskich muzyków jeśli chodzi o popularność w sieci.

Zapraszamy na koncert
NewsZapraszamy 13 maja o godzinie 19.oo do kinoteatru "Piast" na koncert Full-X - zespołu Adama Fulary, takie koncerty odbywają się w Ostrzeszowie niezwykle rzadko (ostatni 2 lata temu), więcej informacji na stronie wydarzenia:

Strona 1 z 27 1 2 3 4 > >>

04/12/2014
Dziś (czw. 4.12) planowo zajęcia bez zmian.

11/06/2014
przypominam kl. II pt. 16.30 szkoła, powtórka z całego roku

Michuu
17/04/2014